Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vannak egyedül fiatal...

Miért vannak egyedül fiatal huszonéves lányok? Ilyen sok emberből, hogy nem találják meg az igazit?

Figyelt kérdés
Csak nem a gazdagokra várnak? Érdekes. Lehet hogy valakinek éppen most jobb egyedül, na de ezt nem lehet ráfogni mindenkire. Ahogy a betegséget sem.
2018. márc. 13. 22:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kérte valaki hogy írjál? Miért nem máshol próbálsz tanyát ütni? Meddig akarsz még rajtam lógni?


Felső: Sokat írtál feleslegesen. A lányoknak a hormonjai akkor is működnek. És szomorú, hogy az internet világában élve, a gazdagokon ábrándoznak és inkább megoldják egyedül a privát dolgaikat, min thogy önzetlenül odaadják magukat valakinek. Ezt nem lehet kimagyarázni.

2018. márc. 14. 08:38
 12/19 anonim ***** válasza:
94%

Exem a vizsgaidőszak elején kidobott, emiatt nem is lett meg egy csomó vizsgám. Nem akarom még egyszer ezt átélni, úgyhogy az egyetem ideje alatt inkább vagyok egyedül és csinálom a dolgom, nem igazán érdekel a párkapcsolat téma. A velem egykorú srácok csak bulizni akarnak, és orrba-szájba dugni valakit, én meg mindig is normális, komoly kapcsolatra, elköteleződésre vágytam, ebből nem adok lejjebb csak azért, hogy legyen valami pasi, aki szórakoztat. Ha mondjuk menet közben találkoznék "álmaim pasijával" (gyengébbek/kérdező kedvéért értsd: egy olyan férfi, akivel azonos a világképünk, a céljaink, megértjük és kiegészítjük egymást, NEM "mindegy, csak gazdag legyen"), akkor nem utasítanám el, de jelenleg nem az az életem, hogy pasik után rohangálok.


"A lányoknak a hormonjai akkor is működnek."

Persze, még jó, hogy (többnyire) értelmes emberek vagyunk és nem állatok, akik az ösztöneiket követik. Attól még, hogy rámjön a szaporodhatnék, nem feltétlenül rohanok és keresek valakit, aki betömi a lyukat.


"És szomorú, hogy az internet világában élve, a gazdagokon ábrándoznak"

Ez neked valami rögeszméd, mert csóró vagy és erre a viszonylag jelentéktelen tulajdonságodra fogod, hogy nem dobják oda magukat neked a nők? Nem fér bele a világképedbe, hogy sok nő jól érzi magát egyedül is, ezért azt hazudod magadnak, hogy csak azért lehet, egy nő egyedül, mert a gazdag srácot várja... Nem veszed észre, hogy csak magadnak generálod itt ezt a nem létező problémát?

2018. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
94%

Azért kedves barátom, mert a legtöbb férfinak a gyönyörű, vékony csajok kellenek, a 60-70-80 kilós lányokat pedig már a vágóhídra küldenék.


De nem baj. Most én is elkezdtem fogyókúrázni, sportolni már csak magam miatt is, hihetetlen nagy élvezet lesz őket elhajtani majd.

2018. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jobb egyedül. Félek, hogy nem lennék elég jó. Egyszer úgyis elhagyna, ami érzelmileg nagyon megterhelő stb. Nekem nem éri meg. Nem hogy nem a gazdagokra várok, de mostanában azon gondolkozok, hogy kifejezetten szűrni kellene a nálam jelentősen gazdagabbakat és tapasztaltabbakat, mert úgyis csak visszaélnének a helyzetükkel.

Miért lenne nekem jó, ha gazdag? Maximum akkor imponálna, ha saját erőből lett az, mert az azt jelentené, hogy okos/találékony stb. Szeretnék jobb életszínvonalon élni, de nem más pénzéből. Arról nem is beszélve, hogy életem végig hallgathatnám, hogy mekkora pénzéhes k**va vagyok, és ha esetleg elértem valamit, akkor biztos csak a páromnak köszönhető. Na ezt nem..

2018. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sok itt a félrebeszélés. A 14-es viszont jól látja a dolgokat. Egy határozott, jó kiállású, kommunikatív férfi nem nagyon fog hosszútávú kapcsolatot kialakítani, mert ezzel úgy ahogy van feladná a függetlenségét mikor kb bárkit megkaphat. Ahhoz, hogy a nők egy boldog kapcsolatban legyenek kénytelenek lennének a saját szintjükön keresgélni.
2018. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Sok itt a félrebeszélés."

Kérlek, mondd el, hogy valójában mire gondoltunk. Te nyilván jobban tudod.

2018. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
12-es: Ne akard megmagyarázni a hülyeséget. Mindenki jól érzi magát egyedül? Hol vannak itt a biológiai vágyak? Hát sehol! Mert a fajtádnak természetes, hogy csettintésre kap három pasit. Innentől kezdve, már csak a feltörekvésért érdemes küzdeni nemigaz?! Térjél észhez.
2018. márc. 15. 18:54
 18/19 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy te nem tudsz élni egyedül, amúgy elég gyenge személyiségre vall. Ne vetítsd ki a nyomorod másokra.


"Mert a fajtádnak természetes, hogy csettintésre kap három pasit."

Látszik, hogy az életben nem jártál még a szobádon kívül, a való életben nem így megy a dolog.

2018. márc. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Tudok élni egyedül te szerencsétlen. Elég régóta élek így, régebb óta valószínüleg mint te!

És bizony , ha jól néz ki a nő, akkor ez így megy! Neki nem kell annyi visszautasítással számolni mint a pénztelen férfiaknak. Ugyanis a férfiak örülnek ha kapnak egy jó segget.

2018. márc. 16. 09:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!