Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek boldog barátok...

Hogyan legyek boldog barátok nélkül?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és nincsenek barátaim.Nem kedvelnek az emberek és ezt el kell fogadnom.Nem fogom megalázni magam,ha nem kell a társaságom akkor én nem fogom erőltetni.Valami tipp hogy hogyan legyek így is boldog (anélkül hogy keresnék barátokat)?

2018. márc. 14. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Mit szólnál hozzá, ha barátkoznánk?
2018. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mindjárt gondoltuk, hogy valaki itt egyből barátkozni akar...XD
2018. márc. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Keress sok pénzt.
2018. márc. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg nem a megfelelő emberekkel veszed magad körül.Próbálj meg bekapcsolódni az érdeklődési körödnek megfelelő programokba, az boldogsággal tud eltölteni meg ott akár össze is barátkozhatsz valakikkel akik úgy látják a világot ahogy te.Persze nem kell elvárásokkal menni,de ha úgy alakulna ne zárkózz el a barátkozás elől.Feltettedd már magadnka a kérdést,hogy mi az oka hogy nem kedvelnek?Túl jó hiszemű és segítőkész vagy másokkal?Mert sokszor ha valaki ilyen azt sajnos lábtörlőként kezelik.
2018. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

En nagyon sok emberrel vettem korul magam de megis hianyzott "valami" az a dolog hogy nem vagy boldog se nyugodt se semmi ehhez hasonlo. Aztan elkezdtem elhatarolodni a barataimtol es teljesen jol vagyok igy egyedul. Szunetekben olvasok menzan zenet szoktam hallgattni sokkal ertelmesebb dolgokat csinalok mintha a retardalt osztalytarsnoimmel kellene beszelnem az aktualis koromdivatrol... most lehet mondani hogy baratkozz meg stb.de van aki egyedul jobban erzi magat

Hajra

2018. márc. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt leírtad, hogy nem kedvelnek a z emberek de azt nem, hogy miért, erre miből következtetsz? Próbálnék valami hasznosat leírni de ezek nélkül csak vakarom itt a tök fejemet.

Ha nem akarsz semmiféle kapcsolatot kialakítani, akkor keress magadnak valami célt és élj annak. Tényleg nem tudok jobbat mondani.

Kezdetnek nézd meg a "Handa-kun" anime sitcom-ot, a történet főhőse egy félreértést követően meg van győződve arról, hogy mindenki utálja, közben meg nem is.

2018. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!