Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Félelmetesen egyedül vagyok. Nincsenek barátaim, , családdal se igazán találom meg a közös hangot. Mindenhol ott vagyok, de semmiben se veszek részt igazán. Mindig magányos vagyok, és mindig egyedül érzem magam.

Szeretnék emberi kapcsolatokat, próbálok beszélgetni osztálytársakkal, neten ismerkedni, de sehogy se jön össze, a végén mindig magamra maradok.

Van ötletetek hogy hol próbálkozhatnék?



2018. márc. 31. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2018. márc. 31. 20:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is adhatna valaki valami tippet mert teljesen hasonló vagyok a kérdezőhöz. Hiába próbálkozom akárhogy a végén én maradok egyedül.
2018. márc. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Keresd azokat a személyeket, akik hozzád hasonlóak. Én mindig a kirekesztetteket kerestem és velük találtam meg a közös hangot.
2018. márc. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is mindig a kirekesztettekkel voltam. általánosban volt egyszer, hogy 2 évre bevettek egy "elit" csapatba :D

a mostani barátom is ilyen kirekesztett volt mindig, jól megtaláltuk egymást :D

2018. márc. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sokan vagyunk egyedül, magányosan. Hol van az a kirekesztett, aki engem választana, és én őt az egyedüllét ellen? 80 éves özvegyasszony!
2018. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!