Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedűl érzem magam mi tévő...

Egyedűl érzem magam mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem tudtam jobban megfogalmazni. Arról lenne szó, hogy úgy érzem teljesen magamra maradtam. A barátaimat nem nevezhetem barátoknak. A családom (vagyis anya, apa) teljesen eltoll magától. Probálnak olyanná formálni amilyen nm vagyok. Teljesen egyedül maradtam, senkim sincs. Akik meg körülöttem vannak, mást nm tudnak csak belülről összetörni. Mihez kezdjek. Néha arra gondolok hogy nincs értelme annak, hogy élek. Nevezhet bárki szánalmasnak. Kezdem én is magam így érezni. Egyedül és összetörten kell nap mint nap megküzdjek mindennel és mindenkivel. Úgy érzem nem fogom már sokáig ezt bírni. (Bocsi a helyesírási hibákért)

2016. szept. 17. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyenre akarnak atformalni amilyen nem vagy?
2016. szept. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2016. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2016. szept. 17. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
közeledben keresned kene valakiket...akik közel laknak + normálisak...
2016. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokat kellene beszélgetned, ismerkedned új emberekkel. Akár a neten, akár itt de legjobb lenne az életben.
2016. szept. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A maganyossag attol fugg milyen a kapcsolatod a tobbi emberrel. Hogy milyen a kapcsolatod az pedig attol fugg hogy milyen a szemelyiseged. Ha nem akarsz maganyos lenni, sajat magadon kell valtoztatnod.
2016. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!