Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki az, aki még így érez és...

Ki az, aki még így érez és ilyen helyzetben van?

Figyelt kérdés

Az életem egy unalmas, sótlan szar.

Plusz eléggé magányosnak tartom magam. Nincs normális családom, testvéreim se, rokonokkal meg nem tartjuk a kapcsolatot.

Barátaim szerencsére vannak, de egyik sem ér rá csak nagyon ritkán, mivel mind a családjukkal vagy rokonaikkal van, 1 barátom van aki nem, de őt meg nem engedik el sehova. Vannak hobbijaim, de már egyik se nagyon köt le..


Érdekelne, hogy vannak e ilyen emberek, akik ezt érzik, és már beleuntak a folyamatos egyedüllétbe. Ha valaki igen, akkor nyugodtan írhat privátba :)


16/L



2018. ápr. 3. 17:41
 1/7 Mádár0218 ***** válasza:

Párt mindenki szeretne magának, pl én is, mivel jobb mint a magány és kellene is, de sok a rossz dolog a személyiségemben és ezek miatt alkalminál nem volt több, meg van egy olyan "elvárásom" ami nélkül egy kapcsolatot nem igazán tartanék fent mert tudom hogy a másik fél számára rossz lenne


19/F

2018. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Segítsek forradalmasítani az életed?
2018. ápr. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, olyan barátokat szeretnék szerezni akinek van ideje, vagy ilyen helyzetben van, nem párt akarok keresni, se hasonló.
2018. ápr. 3. 18:36
 4/7 A kérdező kommentje:
És kedves utolsó, inkább forradalmasítsad más életét az ilyen beszólásaiddal.
2018. ápr. 3. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, ne haragudj, azt hittem segítségre-tanácsra van szükséged.
2018. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A válaszom rövid és lényegretörő: én.

Írnék privátban, de 11 év korkülönbség az 11 év. 5/f, vagy 27/F, néha magam sem tudom. Fizikailag mint egy 27 éves, agyilag mint egy 5 éves, közben annyira feledékeny vagyok, mint egy 80 éves.

2018. ápr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi beszolas nem volt itt ,vagy mégis?
2018. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!