Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért utál meg mindenki, aki...

Miért utál meg mindenki, aki megismer?

Figyelt kérdés

Leginkább neten ismerkedek emberekkel, mivel nagyon félénk és introvertált vagyok és így élőben nem nagyon merek odamenni random emberekhez beszélgetni és hozzám sem jönnek ide...De ha interneten kezdek el valakivel beszélgetni, az is max pár napig tart, utána alig válaszolnak az üzeneteimre, sőt, ha én nem írok rájuk, már nem is beszélünk többet...

Szóval valaki beszélgetne velem azért, hogy el tudja mondani, miért utálnak az emberek? 20L


2018. ápr. 7. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem megutálnak, csak megunnak. Nem jelentesz számukra többé kihívást. A legegyszerűbb ha csak kiírsz kérdéseket, kiírod, hogy 20L, röhögsz egy jót azokon, akik rádírtak és nem válaszolsz nekik. Akkor nem lesz ilyen probléma.
2018. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Én is szoktam ismeretlenekkel ismerkedni, olyanoknak nem szoktam írni, akivel a beszélgetés egy foghúzás. Nem tud helyesen írni, nem kérdez, egyszavas válaszokat ad stb. Nálad nincs ilyen probléma?
2018. ápr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Velem meg azért nem írnak , mert túl sokat beszélek. :D
2018. ápr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2., próbálok kerek, egész mondatokban válaszolni a másiknak...Mondjuk egy idő után elkezdek alkalmazkodni a partneremhez és ha ő is csak 1 szavas válaszokat ad, vagy csak smiley-kat ír, akkor én is úgy fogok, de ha valaki normálisan ír, akkor én is. A helyesírásommal sincsenek bajok tudtommal.

És leginkább az szokott lenni, hogy csak én kérdezek a másikról :/

2018. ápr. 7. 19:22
 5/14 anonim ***** válasza:

Én szivesen beszélgetnék veled :)

Nehezen unok meg valakit,inkább az a baj hogy túl sokat kérdezek,mivel szeretem elemezgetni más életét,a sorsát,hogy mennyire más minden ember :)

2018. ápr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan ez van velem is :D
2018. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én mindig szoktam válaszolni ha ír valaki.

Csak rám soha nem ír senki sem. Mindig akkor "van" beszélgetés bárkivel, ha én írok.

2018. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Hány privátot kaptál eddig? :D
2018. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Interneten ez már csak így megy sok embernél sajnos! Mivel személytelen és sok ember csak éppen unatkozik, ezért keres valakit akivel elbeszélget és pár nap múlva megun vagy van jobb dolga is és elfelejt. Szóval nem hiszem, hogy veled van a baj. Inkább ismerkedj élőben, legyen bátorságod! A netes barátok nem pótolnak egy igazit aki ott van melletted.
2018. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy nem vagy szép.. dobd fel a stílusod érd el h irigykedjenek rád valamiért. éS AKKOR MINDJÉRT ÉRDEKELNI FOGOD AZ EMBEREKET
2018. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!