Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy törjek ki ebből a kilátás...

Hogy törjek ki ebből a kilátástalan, reménytelen állapotból?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és nincsenek barátaim,nincsen barátnőm.Nem járok sehova,de nincs is kivel.Utoljára a gimiben voltak rendes barátaim,de közben ezek szétszéledtek,elmentek messzire,bekerültek új társaságokba,én egyedül maradtam.Az utolsó haverom is kiment már Németországba.Amíg suliba jártam,még jobb volt a helyzet,ott legalább láttam lányokat.De most,hogy dolgozok,itt a munkahelyen még lánnyal sem találkozok.Szóval esélyem sincs arra,hogy megismerkedjek egy lánnyal.Szóval nincsenek barátaim,kapcsolataim.Utoljára 18 évesen álltam a legközelebb ahhoz,hogy legyen barátnőm,ami végül nem jött össze.De azóta,3 éve még csak nem is beszéltem lánnyal.Az utóbbi időben úgy érzem,depressziós is lettem.Most is itt fekszek az ágyon és sírhatnékom van,rettegek a jövőtől.Egyedül fogok maradni,eddig is szar volt az életem,de a jövőben egy pokol lesz.A szüleimen kívül senkim sincs.Tudom,hogy egy szánalmas vesztes vagyok,nem kell mégegyszer belémrúgni

2018. ápr. 16. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy az, és még nagyon fiatal vagy.


Szóval barátnő kell? hidd el megbánod ha lesz :D:DD de mindegy.


Szóval ez a célod? mit kell hozzá tenned?


Adj kicsit többet magadra, külsődre stb stb amitől vissza jön az önbizalmad is és utána lesz.


Járj el szórakozni telle van k**val :D.


Az hogy nincsenek barátaid az meg ne zavarjon inkább csak előnyös, távoli ismerősök a legjobbak.


25 éves vagyok sok kapcsolatom volt az utóbbi időben kb 10 egymás után de őszintén mondom, hogy semmi értelme nem volt egyiknek sem a testiségeket leszámitva de ez én vagyok.


Mindig a célodra koncentrálj...csaj kell? legyél "menő" bevállalós szóval egy idióta-.

2018. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem most, a gimis éveim alatt sincsenek barátaim és valószínűleg nem is lesznek, de talán jobb is így. Ha nincs olyan ember valaki közelében, akivel igazán jól érezné magát, akkor nincs értelme erőltetni. 17/L
2018. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Okey ,na ehhez mit szólsz 15 éves lány vagyok akinek csak az interneten keresztül van néhány barátja és ennyi ...a szüleimmel néha még egy értelmes szót sem tudok váltani ,mivel mindenkinek megvan a maga gondja a családban ezért gyakran össze is veszünk . Lassacskán 4 éve hogy nem voltam társaságban ,bár ezt én annyira nem is sajnálom a mai társadalomra nézve XDD

Őszintén szólva az egyetlen igaz barátom a gépem ,nem tudom hogy lesz igazándiból tovább ,de abban biztos vagyok hogy nem fogok szomorkodni ha egyedül is maradok ,mivel igaz az ember egy társas lény ,viszont egyedül is eltudsz boldogulni :)

2018. ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Segítenék, ha tudnék, de nem találom az állapot ellenszerét még 27 évesen sem. A lányokkal évek óta a bolti pénztáraknál egy köszönés az összes kapcsolatom. A szüleimen kívül más emberekkel még egy köszönés sem. Minden netes beszélgetőtársam cserben hagy.
2018. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"még lánnyal sem találkozok.Szóval esélyem sincs arra,hogy megismerkedjek egy lánnyal."


Rengeteg App és weboldal van erre. Ha tinderen mindekit jobbra húzol, akkor biztosan lesz pár találatod.


Nekem a tinderen 1 éven át egy régi kép volt beállítva semmi megjegyzéssel és így is kb 150 találatom volt. Pedig az a kép amit beraktam rettenetes volt. Akkor nem ismerkedésre használtam, csak szerettem random emberekkel beszélgetni.


Szóval ne gyere azzal, hogy "nem tudok ismerketni".


Ez után általában az szokott lenni, hogy "ronda vagyok, senkinek sem kellesz".


Ez lehet igaz rád, de akkor tegyél valamit. Jársz heti 3-4x konditerembe. Képezd tovább magadat, szerezz egy jobb munkást stb... Ha a világ egyik legrondább arcú fiúja vagy egy ilyen testel.:

[link]


Meg egy céltudatos hozzá állással bárkit megtudsz nyerni.

2018. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ha tinderen mindekit jobbra húzol, akkor biztosan lesz pár találatod."

[link]

[link]

Erről ennyit, nekem akkor sem lesz.

2018. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6# Én a 16 éves vézna önmagamról tettem ki egy képet. Elég erősen látszódik, hogy "gyerek" vagyok és én kifejezetten rossz kinézetűnek számítottam a gimnáziumi éveimben :D


Teljesen mindegy a képen lévő személy kinézete csak ne legyen pixeles a kép, füdőszabai selfi stb...


[link]


Szerinted ez ő jól nézki? :D Én hetero férfiként is poénból jobbra húznám neki és pár sort beszélnek vele xD

2018. ápr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#5 itt nem a külső megjelenéssel van a baj,hanem hogy teljesen magamba vagyok fordulva,semmi kapcsolatom nincs a külvilággal,nincsenek barátaim,nem járok sehova,3 éve még lánnyal sem beszéltem.

Társkeresőn gáz lenne ismerkedni

2018. ápr. 19. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!