Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Van remény segítségre?

Figyelt kérdés
Az életem odáig jutott, hogy teljesen reménytelennek érzek mindent. Nincs kapcsolatom, se barátaim, munkahelyem sincs már egy éve. Egy régebbi örökségből vettem tavaly egy felújítandó kis házat, falun. De a felújítás elmaradt, mert volt párom nem támogatott, inkább kihasznált. Pénzem nem maradt, tavaly beteg is voltam, műtöttek stb. Jelenleg volt férjemnél húzom meg magam, de mivel ő még mindig akarna tőlem valamit, én pedig nem, ezért folyton azt mondja, minél előbb menjek el. Csak nem tudom, miből és hová. A házam tényleg elég rossz állapotú, ráadásul semmi nincs bent, ami egy alap életfenntartáshoz kellene. Főzni, mosni tisztálkodni azért kell, ha dolgozni akarok. De ott a közelben még munka se nagyon van, csak 25-30 km-el odébb. Induló tőkém nincs, a ház födémje lehet, hogy veszélyes, egy helyen már be is szakadt. Nem tudom, mit tegyek. Ha odaköltözöm, kaphatok támogatást az önkormányzattól? Egy ágyra, hűtőre, szekrényre és rezsóra is szükségem lenne...de nem tudom, kihez, hová fordulhatnék!! Depresszióval is küzdök sajnos. Kérem, akinek van mentő ötlete, ossza meg velem, köszönöm.

2016. ápr. 23. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Add el a házat,telekáron.
2016. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
Hát, mi annó jó pár éve kaptunk egy kis támogatást az önkormányzattól, nem volt valami sok, de legalább kamatmentes volt és a miénkkel kiegészítve azért rendbe tudtuk tenni a házunkat. Szóval ezt próbáld meg mindenképp, ha nem olyan elutasítóak, akkor biztosan fognak segíteni legalább egy kicsit.
2016. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg a háztól minél előbb, mert az csak viszi a pénzt. Vegyél ki egy albérletet olyan helyen, ahol van esélyed munkát találni.
2016. ápr. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%

Szia!

Add el a házat és költözz hozzam.Sose kell többet dolgozz!Nekem van munkám!

2016. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!