Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hetek óta nem keres, ennek...

Hetek óta nem keres, ennek már végleg vége?

Figyelt kérdés
a barátommal 3 hete vesztünk össze, nem is igazi vita inkább úgy érzem elege lett belőlem. Azóta nem keres. Én kerestem elmondtam, hogy hiányzik és béküljünk ki, de azt mondta nem vagyunk összeveszve csak sokat dolgozik. De átnéz rajtam, látom, hogy viselkedik velem. Mint egy idegennel. És hetek óta nem keres, a legtöbb lány örül, ha ennyi idő után ír "végre keresett" de bennem az van, hogy ha valaki fontos azzal nem bírnám ki, hogy ennyi ideig ne tudjak róla semmit. Ráadásul mikor legutobb elváltunk nagyon rossz időszakban voltam és ezt tudja. És mégsem érdekli. :( Mit gondoltok?
2018. ápr. 21. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvalóan vége.
2018. ápr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 hete nem beszéltetek, akkor ez nem kapcsolat.
2018. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"nagyon rossz időszakban voltam ".

Ez nem érdekel senkit, neked kell megoldanod.

Biztos csak nyűglődtél meg hisztiztél ás ezt megunja az ember.

2018. ápr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt se tudod miért voltam rossz időszakba. Nem szoktam hisztizni, ne magadból indulj ki kérlek :)
2018. ápr. 21. 11:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennek annyi sajnos.
2018. ápr. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Biztos semmit nem segít, de engem hetek óta nem keres Senki. Tehát azért van, akinek rosszabb mint neked.


Tudom, hogy közhely, de idővel könnyebb lesz, majd el tudod fogadni. Zseniális idő van, javaslok kinti sétát, biciklizést. Merülj el a napfényben, a füvek susogásában, a madarak és rovarok hangjában.


25f

2018. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BlackSword ***** válasza:
Ennek bizony rég vége...
2018. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem lepontozhatsz, de téged nem keres, téged nem vesz ember számba. Nem is csoda hogy érdekli.

Pontozz le!

2018. ápr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap irtam neki és szakítottunk. Nagyon durva volt velem, nem hagyok neki levegőt akkor csinál magának meg ilyen goromba dolgok. Be fejeztem vele. De köszi a válaszokat
2018. ápr. 22. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!