Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha nem tudok kapcsolatot...

Ha nem tudok kapcsolatot teremteni senkivel, akkor így párom sem lesz soha? 22 F

Figyelt kérdés

Én valamiért soha nem tudtam barátkozni, se osztálytársaimmal, senkivel.:( Ami rossz volt, de eddig annyira nem zavart, de mostanában egyre jobban zavar, hogy hogy lesz így barátnőm.

Nagyon szeretnék ezen változtatni, de úgy érzem, hogy nem tudok, mert hogy kezdjem el...


Van itt olyan aki ilyen helyzetben volt, és megváltozott, és lett párja?


22 éves fiú vagyok.


2018. ápr. 22. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nagy valószínűség szerint nem lesz párod. Vegyél önfejlesztő könyveket, nézz ilyen videókat, vagy keress fel egy pszichológust!
2018. ápr. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz, vagy nem mersz?

Ha bátorságod van hozzá, akkor az első tanácsai nagyon jók.

Ha viszont a félelem miatt nem tudsz ismerkedni, akkor kicsit nehezebb lesz. Az viszont normális, ha van benned egy kis gátlás, és nem mennél oda akárkihez. Próbálj kis lépésekben haladni, és figyeld a lehetőségeket. Nem mindig a férfinak kell kezdeményezni. Ezt úgy értem, hogy mi nők általában adunk jeleket, amiből látni fogod, ha szabad a pálya. :)

2018. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Barátkozni szeretnél?

25f

2018. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok. Félni nem félek.


Az a gond szerintem hogy nem tudok beszélgetést kezdeni. Ha meg esetleg beszélgetek valakivel akkor meg úgy, érzem hogy nem tudok mit mondani.

2018. ápr. 22. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a legegyszerűbb, ha kérdezel. Nem eldöntendő kérdéseket, hanem kifejtősöket, mert azokból sok mindent megtudhatsz a másikról. És ha a válaszok alapján találsz közös érdeklődést, életszemléletet, akkor máris gördülékenyebb lesz a beszélgetés.

Az emberek szeretik, ha megértik őket, ha érzik, hogy valaki tényleg figyel rájuk, és őszintén érdeklődnek irántuk.

2018. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén érdeklődni kell mások iránt és akkor lesznek barátaid és barátnőd is. Pár tippet itt is találhatsz:

[link]

2018. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előszöris fontos a helyes önértékelés, önismeret. Az sem jó ha leértkeled magad és az sem ha túl sokat képzelsz magadról. Legyenek élményeid amiről tudsz beszélgetni: ebben korlátlanok a lehetőségek. Pl. olvasás, zene, kirándulás, túrázás, sport, kedvenc állatok, stb, stb. Ha vannak élményeid színesebb lesz az életed, lazább leszel. Olyan társ lesz megfelelő aki becsüli az értékeidet
2018. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!