Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik elvesztették a barátaikat...

Akik elvesztették a barátaikat. Hogyan léptek túl?

Figyelt kérdés

Elvesztettem tavaly azokat az embereket akiket szerettem. A tudatom felfogja, hogy Ők nem vtak a barátaim, de az érzéseim nem. Sokszor bűntudatom van, sokszor hiányoznak, próbálkoztam azóta másokkal is, de kiközösítettek. :( Ez se segített tovább lépni...


Érdekelne, hogy azok az emberek akik vtak hasonló cipőben, tovább tudtak e lépni? Ha igen, hogyan? Lettek e később barátaik? :(


2018. ápr. 29. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért veszítetted el őket? Miért közösítettek ki?
2018. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem könnyű, de túl lehet lépni. Én is volt hogy elvesztettem embereket akikről azt hittem barátaim, és mai is kitartanak olyanok akikről azt hittem eltűnnek. Idővel dől el ki az aki igazi barát szerintem.

Plusz amúgy én úgy vagyok vele hogy szivesen beszélgetek bárkivel, megadom az esélyt, aztán majd eldől. Így későbbiekben is lettek barátaim és mai napig is igyekszem. 27 F

2018. ápr. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!