Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Másra is van ilyen hatással...

Másra is van ilyen hatással ha nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Nem voltam depressziós tiniként, semmi ilyen jellegű problémám nem volt. Aztán elkezdtem dolgozni, nagyon szerettem, viszont úgy alakult, hogy eljöttem onnan. 1 évig nem dolgoztam, és ez idő alatt nagyon szarul lettem. Az öngyilkosságra is többször gondoltam, nem tudtam aludni, hajnalokig virrasztottam, mert olyan szívdobogás és fulladás jött rám. Aztán most nemrég visszamentem dolgozni és pár hét múlva, megint kezdtem visszanyerni az életkedvem. Vidám voltam, örültem hogy ott lehetek, nagyon szeretek ott dolgozni, újra tudtam aludni rendesen, és nem búslakodtam folyton. Fél év után mertem kijelenteni, hogy rendbe jöttem, jól érzem magam. Viszont a héten szabin vagyok. És már ma éreztem, hogy hiányzik a munka, és kezdek levert lenni. Főleg így esténként jön rám. Alig várom, hogy leteljen a szabi és visszamehessek. A hétvégét is alig várom, hogy végelegyen és hétfőn mehessek munkába. Mert tudom ha több napot töltök itthon, bedepizek. Nem tudom mennyire normális ez, mások örülnek ha nem kell dolgozniuk. Én amikor csak lehet, maradok túlórázni. Úgy érzem, ennek az egy dolognak van értelme, itt legalább elismernek és ebben jó vagyok. Szóval miután visszamentem, már azt hittem kigyógyultam ebből a "depiből" (nem tudom, hogy nevezhetem-e annak), de ha pár nap után már úm. visszaesek, akkor valójában soha nem is tűnt el, csak a munkával elnyomtam? Vagy ez normális? Más is van így?

Köszönöm annak aki elolvasta, és a válaszokat!



2018. máj. 9. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, amikor itthon vagyok nekem is mindig rossz a kedvem.
2018. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért 2-3 napot kibírok otthon mert akkor van is mit csinálnom és én akkor elvagyok. De volt rá példa 2 éve hogy egyszerre kellett kivennem 10 nap szabit mert abban az évben 8 hónapig egyetlen egy napot voltam csak. Akkor örültem, mert voltak terveim, programjaim, de azokat lezavartam egy hét alatt. A második héten lévő szabadságomon kezdtem el kínlódni és akkor jöttem rá hogy hiányzik már a munka, a légkör, a kollégák, az akkori főnököm hülyeségei.
2018. máj. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva, a munkahelyen depizek be és alig várom, hogy leteljen a munkaidő.
2018. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ma 00:14 En is igy vagyok!
2018. máj. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár éve én is azon gondolkodtam, hogy bemegyek túlórázni, de csináltam magamnak itthon feladatokat. Ha meg nem tudok otthon lenni, akkor megyek sétálni, kerékpározni, vagy kiülök olvasni vagy megyek könyvtárba. Már arra is gondoltam, hogy önkéntes munkákat vállalok civil szervezeteknél. Jelenleg az ismerkedés tölti ki az időmet, vannak személyes céljaim, és azóta nem volt ilyen problémám.
2018. máj. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!