Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miből tellik plasztikai...

Miből tellik plasztikai műtétre, drága műhajra egy olyan huszonéves lánynak, aki nem dolgozik és nem is dolgozott soha?

Figyelt kérdés
Kisebbségi komplexisban szenvedő, önbizalomhiányos hölgy irogatott folyamatosan részemre, saját maga meggyőzésére kérdéseket. Kinek a jó stb .stb? De hiába távolítottam el, még utána se tudott nyugodni. Én megértem ha valaki beteg, de azért ja tudja valaki magáról hogy jól néz ki, az miért kapaszkodik ennyire a másik véleményére?
2017. aug. 1. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Prosti, csak nem mondja ki neked nyíltan. Ez mindent megmagyaráz.
2017. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem egy bombanő volt véletlenül az a lány?
2017. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
ezernyi prosti van csak rosszlányokon. Szóval.
2017. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a rosszlányok oldalához tartozik. Azt elhiszem hogy luxusprosti, de akkor mit akarna egy olyan embertől , aki nem tudja vagy nem akarja fizetni az igényeit? Mire veri magát, illetve miért tagadja hogy prosti és miért próbalja magát jó színben feltüntetni? Szerintem nyugtatni akarja magát, fáj hogy valaki a fején taláta a szöget. Ebből nem tud menekülni.
2017. aug. 1. 14:05
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
"kedves idősebb urakkal" ismerkedik, esetleg anyuci apuci pici hercegnője
2017. aug. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Verziók:

- vagy erre spórolt kicsi kora óta zsebpénzből, ünnepekre kapott pénzből (azért ha nem költ egy cseppet sem tinikorában, össze tud jönni egy plasztikau műtétre való, póthaj... meg kérdés, hogy tudod-e, mennyibe került az a póthaj, vagy csak tippelsz... ma már lehet olyan póthajat, parókát kapni, ami tök olcsó, aztán meg nem mondja senki, hogy olcsó volt)

- vagy anyu-apu pénzeli

- vagy vki kitartja, esetleg prosti

2017. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Vagy sorozatosan veszi felfele a hiteleket. Bár ha nem dolgozik...
2017. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!