Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mire gondoljak ha minden...

Dundus1000 kérdése:

Mire gondoljak ha minden rossz? Karácsony van, és egyedül vagyok Apám dolgozik, anyám paranoid skizofrén, tesóim vidéken, barátnő. Arról álmodni sem merek.

Figyelt kérdés
2017. dec. 26. 22:09
 1/7 anonim válasza:
18%
verd ki
2017. dec. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Merjél álmodni egy barátnőről. Sőt, tegyél is érte.
2017. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsim! Apam meghalt, anyam a 70 eves idosek betegsegeit es rigolyait eli, nyakamban 3 millio svajci frank hitel, es 25-26-an napi 18 oraban kiszolgalom a zombiva lenyegult vendegeket, akik a karacsonytol nem eppen szeretetittasak.

Es orulok, hogy ezt tehetem, mert tul vagyok szamtalan trombozison es embolian egy genetikai betegseg miatt.

Kitartas!

2017. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegyél a jobb életért! Kezd el különböző helyekre járni, ismerlek stb.
2017. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az élet.soha nem lesz jó elve csak tv meg közöségi oldalakon vannak boldog emberek.Csak érdekel valami azzal kéne ugy foglalkozni hogy, jól meg is élj belöle .
2017. dec. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyedül lét jobb, mint ami nálunk volt.

Nem valami puszi family vagyunk, ezek meg ittak is rendesen, az ikreknek a szülinapjuk is volt...

Annyira elfajult felénk az este, hogy se anyám se én (mint legidősebb testvér) nem tudtuk a társaságot csitítani... hangos zene, pofázás, rongálás, verekedés, hányások stbstb

a pici panel lakásban.


Szomszédok jöttek, majd rendőrt hívtak később.


Anyám papucs pasijának az alkohol meg eleresztette a nyelvét és nyugodt részeg fejjel "kvra vagy x-y" a húgomnak...


Szerintem engem örökbe fogadtak xD nem illek a képbe. 0 alkohol, se cigi, se kávé, csendes művész vagyok.


Én cserélnék veled.


Álmodni pedig merj! De tegyél is érte.

Látnál pár környékbeli embert, hogy kiknek van párjuk... annak ellenére milyen testbe születtek és rájönnél: Nem esélytelen. (pl van egy csaj, akinek a fél arca lelóg a kulcs csontjáig valami betegség miatt és VAN pasija)


Az már más, ha félve füled farkad behúzod és esélyt se keresed, nem nyitsz.

Volt hogy a buszmegállóba szólítottam le a srácot s mikor rákérdeztem van-e valakije...

Ö~öh, válaszolnia se kellett, mert pont szállt le a buszról a csaja.


Meg tudnék mesélni.

Könnyít az a párkeresésben, ha nem azt a nemet nézed a másikban, akihez vonzódsz, hanem azt hogy ő is egy ember.

Merni kell megszólalni, mert sose tudhatod kibe botlasz!


Én mondjuk, amit nagyon bántam:

Anno pincérkedtem Németben egy ismerős mellett (német nyelv nélkül).


Szememet vonzotta az egyik vendég, annyira tetszett, hogy akár hányszor láttam vagy oda kellett mennem vörösödött a fejem. ><

Pakoltam el az üres üvegeket, poharakat. Nézett picit és erőt szedett magában: felkelt, megfogta az alkarom és mondott valamit németül.

Ne tudd meg milyen kínos volt, hogy nem értem és az egy asztallal odébb lévő ismim mosolyogva mondja: Most hívott el randira a srác.

Angolul próbáltam neki elmondani mi van, ő meg azt nem értette xD


Mindketten csalódtunk xD

Nah azóta németet is megtanultam.


Az idegen nyelv egy nagyobb teret ad párkeresésben :)


S igen is MERJ! Ha nem cselekszel, nem estél pofára 20-30x minimum, akkor megse próbálva ne merje mondani senki, hogy reménytelen vagy "álmodni se merek".


Senkihez se megy házhoz az ideális jövendőbeli partner/pár.


24éves fejjel voltak kapcsolataim, nem rövidek: 5 év, 2év, fél év.

Miért? Mert sokszor próbáltam olyan embert keresni, aki szimpatikus volt s ha belement az ismerkedős talizásba volt esélyem belül is megismerni a másikat.


A lyukvadászokat elzavartam, akik pedig nem voltak szimpatikusok azoknak meg megmondtam, hogy nagyon messze állnak az ideáltól.

S ezek csak azok, akiket én kértem fel az ismerkedésre.


Én is mondtam nemet s igent is az ismerkedésre. S kaptam én is elutasítást. :)


Ezzel jár.


Mindkettő fél véleménye számít, eröltetni pedig nem éri meg.


Előre is BUÉK! Sok sikert és szerencsét kívánok neked! ^^

2017. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Máté 5:3 "Boldogok akik tudják, hogy szükségük van Istenre.."
2017. dec. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!