Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem találok sehol olyan...

Miért nem találok sehol olyan embereket, akikkel el tudok beszélgetni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és férfi.

Sehol nem találok olyan embert,akivel minden témáról vagy esetleg bármiről el tudok beszélgetni. Sehol sem találtam még megerto es hozzam hasonló embert.

Nagyon rosszul érzem magam így egyedül.


2018. máj. 21. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz
2018. máj. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is szokott ilyen lenni csak én lány vagyok. Én meg a kedves, barátságos embereket hiányolom.
2018. máj. 22. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 1-2 éve keresek egy ilyen embert mégpedig lányt. Osztály kiránduláson mondtam haveromnak, hogy írjon rá a telomrol egyik régi ismerosomre valami hülyeseget. Azóta napi pár órákat chatelunk és mindenben meghallgat, a legkesvesebb legmegertobb eddigi barátom 😂😂😂
2018. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz ilyen embert találni. De ha megtalálod, minden más lesz, csak ne add fel.
2018. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem biztos, hogy hasonló korúak között kell keresgélni. Nekem negyvenes létemre több korai huszonéves ismerősöm van, akikkel nagyon jól kijövök, sőt egy 22 éves fiút barátomként tisztelhetek.Komoly és nincs olyan téma, amiről ne tudnánk beszélgetni, akár órákon át !
2018. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szenes43 ***** válasza:
Azon múlik mennyi közös témátok van. Minél több annál jobb ízűt beszélgethettek. Úgy keress hogy leírod milyen témák érdekelnek és akkor hasonló témákon gondolkodó levelező társak válaszolnak.
2018. máj. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!