Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol tudnék ismerkedni? 17/L

Hol tudnék ismerkedni? 17/L

Figyelt kérdés
Próbáltam anotalkon,strangers-en beszélgetni,de hamar elfogynak a témák sajnos...

2018. máj. 24. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is, beszélgessünk :D 19F
2018. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Írj privit ha gondolod 17/F.

Szerintem akárhol. Ha az értelmesebb réteg érdekel akkor sztem ne kocsmába menj...próbáld az értelmesebb reteget a suliban keresni. Ne a pias társaságot akik minden hetvegen hulla reszegek... ha van vmi hobbid vagy sportolsz...akkor tegyük fel hogy mar van egy hely ahol vannak olyan emberek akikkel van közös érdeklődési köröd es mar is el tudtok beszelgetni...mozdulj ki.. az a lenyeg hogyha egy helyben maradsz nem haladsz sehova...ékezet és vesszők meg mondatvegi irasjelekert bocsi

2018. máj. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9es a legjobb :D
2018. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már mindnehol próbáltam és mindenki elfogyott :D
2018. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Anotalkot és strangerst szerintem hanyagold. A legtöbb esetben úgy kezdődik a beszélgetés hogy "Korod?"


Próbálj meg hobbicsoportokat keresni, ahol jó a közösség.

2018. nov. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!