Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek milyen élet ez?...

Szerintetek milyen élet ez? :/ 21f

Figyelt kérdés

Nincsen senkim. Se barátaim, sem barátnőm (soha nem is volt). Szinte mindig egyedül vagyok. Az életem a munkából, sportolásból, kutyámról, és a gépezésből áll.:(

Nagyon vágynék emberekre, társaságra, meg persze párra, de úgy érzem hogy nekem nem lesz senkim. Mert nem tudok ismerkedni.


Tudom hogy most sokan azt írnátok hogy mindenki maga alakítja az életét, és ha változást akkor változtassak. De nem tudok, mert ez olyan mintha valaki mozgássérülten születik, akkor hiába akar úgy mozogni mint egy egészséges ember, nem fog tudni. Én ugyan ezt érzem az ismerkedésben.:( Ezt kaptam az élettől;(


21F


2018. máj. 26. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, mint az enyém.
2018. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Ezen nem kell szomorkodnod! Ne az után vágyj, ami nem jön össze, hanem annak örülj, hogy tudsz dolgozni, van lakásod, kutyád stb, aki vagy. A kutya hidd el többet ér a legtöbb embernél, nőknél! Senki nem tud úgy szeretni, főleg hosszú távon, mint a kutyád!

Az embereknek csak addig kellenél, míg jól benyalizod magad, játszod magad, vicces vagy, menő vagy, ha meg rosszul megy, problémáid vannak, pletykálnak rólad minden félt, rád se bagóznak.

2018. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Járj el valahova. Ha gépezel, gondolom játszol is. Ilyen események is vannak és könnyen találhatsz ott barátot is. Még lányt is.


Osztálytársak, kolegák mint barátok? Egyikük sem olyan?

2018. máj. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Álom életed van. Komolyan mondom. Van munkád, egészséges vagy, és még kutyád is van. Ezért én most odaadnám a házamat cserébe. Amúgy apró lépésekben elkezdhetsz emberi kapcsolatokat kialakítani. Előbb csak köszönsz a szomszédnak, postásnak, aztán megkérdezed, hogy hogy van. Ugyanezt megteheted a boltossal, stb. A végén azt veszed észre, hogy egy csomó embert ismersz, és van pár barátod. Csak valahol el kell kezdeni.
2018. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az írásod alapján nem tűnsz butának. Szerintem simán lehetnének barátaid. Közhelyeket nem akarok írni hogy vegyél erőt magadon, próbálj nyitni mások felé, mert ez ilyenkor úgysem ér semmit. Viszont szerintem ami hasznos lehet neked, ha keresel valami hobbit. Pl ha ott a kutya vidd el agilityzni, ott ismerhetsz meg állatbarát embereket, vagy segíts önkéntesként egy menhelyen. Ha számítógépezni szeretsz akkor játssz valami olyasmivel amit másokkal lehet együtt, multi player játékokat, counter strike, wow ezek tök jók még barátkozásra is, hiszen vannak benne klánok, ott a TS lehet beszélgetni stb. :) Ne add fel.
2018. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, de azért próbálok nem elkeseredni és nem adom fel. Interneten keresztül már sikerült 1-2 beszélgetőtársra lelnem, már csak arra kellene törekednem, hogy élőben is összegyűjtsem a bátorságomat az ismerkedéshez vagy esetleg a már meglévő levelezőtársaimmal kellene találkoznom. 17/L
2018. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedni csak úgy tudsz, hogy elszánod rá magad. Tudom, hogy nehéz, mindig is visszahúzódó voltam. De az elmúlt években leltem rá a páromra és két lányra, akikkel ősztől egy egyetemre/szakra fogok járni. Szóval sosem szabad feladni, egyszer mindenkinek eljön a pillanat. :)
2018. máj. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 21f évesen ,most 33 vagyok és semmi nem változott , ugyan úgy nem voltam még nővel.


Az hogy valaki mer e udvarolni adottság és ha nincs akkor nem is lesz bárki bárhogyan ösztönöz. Aki már volt nővel meg tud ismerkedni az mind azt mondja hogy rém egyszerű dolog csak azt nem érti hogy ez pszichésen nem meg főleg ha nem kapsz a nőktől semmilyen pozitív visszajelzést de negatívat sem csak mint ha valami sörösüveg lennél átnéznek rajtad. Nálam ez van én nem vagyok emberszámba véve a nők részéről ami testalkat miatt is van főkkép .


Szóval megette a fene ha nem vagy 90kg és nincs kocsid lakásod autód...

2018. máj. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem sincs egyetlen barátom sem, párkapcsolatom sincs. Három felszínes haverom van, velük szoktam időnként lógni. Igyekszem folyamatosan lefoglalni magam, nagyon sok programot csinálok magamnak egyedül (pl. szeretek sétálni, akár 8-10 km-eket is, ez egyedül is nagyon jó stb.).


Sajnálom, ami veled van! Néha nekem is van olyan időszakom, amikor sokáig senkivel sem beszélgetek "értelmesen". Ilyenkor kb. a nap eseménye, amikor a pénztárosnak köszönök a boltban.


Szeretnék egy olyan barátot, akivel mindent megbeszélhetek és megbízhatunk egymásban, és persze majd egy barátnőt is. Régebben kavartam néhányszor, de eddig képtelen voltam komoly kapcsolatot kialakítani.


Nincs semmi szégyellnivaló a helyzeteden, ne aggódj! Van olyan ismerősöd, akivel régebben jóban voltál és szimpatikusak voltatok egymásnak? Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot, nincs vesztenivalód. :)


Sok sikert Neked! Ne feledd, nincs ezen semmi ciki vagy szégyellnivaló. Semmi baj nincs veled. Legyél elégedett magaddal. Remélem, hogy hamarosan jobb kedved lesz!


23f

2018. máj. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem barátaim ugyan vannak és köztük van egy, aki tényleg a legjobb és minden bajomat tudja, de a párkapcsolat a külső miatt esélytelen. Hát...maximum tényleg lesz olyan, aki egyedül marad. Én belefáradtam a keresgélésbe.


23/L

2018. máj. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!