Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami tanács ebben az esetben...

Valami tanács ebben az esetben, , hogy mi lehet velem?

Figyelt kérdés
Magamról annyit, hogy 18 éves vagyok, nagyon szép életem van, van egy csodálatos barátnőm és egy csodálatos családom! Magamról annyit, hogy egyszerűen túl gondolok/aggodok mindent, a kedvem egyik pillanatról a másikra változik egy rossz hír hallatán. Vasárnap kb úgy érzem magam mint egy depressziós, a hétfő és a sok szar miatt.. barátnőm az első aki szerelmes belém és szeret, de neha ezt is tulaggodom, hogy nem szeret... félek sokmindentol, de emelett egy életvidám gyerek vagyok aki a hangulatot mindig feldobja, viszont ha velem valami rossz tortenik akkor egybol sirni tudnek es egybol agyalok.. miert lehet ez szerintetek? Miert nem tudok csak igy beleszarni a rosszabb dolgokba es hagyni hogy elmenjen?

2018. máj. 27. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem unatkozol? Ezt nem piszkálódásból kérdezem. Lehetséges, h túl sok az üres idő az életedben? Általában akkor van az embereknek idejük ilyen "hülyeségeken" gondolkodni. Esetleg járj sportolni akár ketten a barátnőddel, vagy sétálni. Szervezzetek programokat :)
2018. máj. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohhh en 12 evig vizilabdaztam amit egy eve hagytam abba..:) most meg heti 3x konditerembe jarok amit nagyon szeretek amugy, szoval nemtudom...
2018. máj. 27. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!