Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek érdemes egy olyan...

Szerintetek érdemes egy olyan embernek élni aki nem jo semmibe es az sem tudja hogy mi értelme az életének?

Figyelt kérdés
Aki semmiben nem tehetséges mindenben béna es ügyetlen.?
2018. máj. 29. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki jó valamire,ha más nem elrettentő példának :)
2018. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Persze.

Nem verseny ez.

Nem kell bizonyítanod senkinek sem.

Az emberek nagy része nem tehetséges.

Ettől még lehet jó élete.

Nekem sincs semmi különös tehetségem, de ettől még jól érzem magam. És ettől még szeretnek sokan, család, barátok.

Az élet értelmét meg nem keresem. Maga az élet a lényeg. Élni kell, ennyi.

2018. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Érdemes. Legyen az az életed értelme, hogy kitalálod mi legyen az életed értelme. Aztán pedig megvalósítod.
2018. máj. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

miben vagy béna? még egy csomó dolgot nem próbáltál ki.

én is béna voltam, festeni akartam, gyakoroltam, megtanultam. gyakorlás kérdése a bénaság lekűzdése. mindenki béna mindenben amit még nem csinált, nincs ebben semmi különös.

2018. máj. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes. Mindenki életre való, csak meg kell találnia, hogy mi az, amiben kedvét leli.
2018. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha az ügyetlensége ellenére próbálkozik és kitartó, akkor igen, sõt az ilyen ember roppant szimpatikus is.


Aki nem tesz semmit és folyton csak nyafog és síránkozik azon, hogy mi az élet értelme, arról... nos, más véleménnyel vagyok.

2018. máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!