Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem érdeklek senkit sem, így...

Nem érdeklek senkit sem, így miként tehetnék a magány ellen?

Figyelt kérdés

2018. jún. 3. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétumok nélkül elég nehezen fogunk tudni segíteni. :(
2018. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írj magadról, mert így nem lehet mit írni neked.
2018. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én ennyiből is totál megértem. Röviden összefoglalva ugyanez van velem is. Talán ki kellene lépni a komfortzónából, 180 fokos fordulatot venni, és valamilyen teljesen más irányba elindulni. Talán ott felfigyelnének az emberre.
2018. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdetnek elkezdhetnél te érdeklődni mások iránt. Ha jól tippelek, senki más nem érdekel téged magadon kívül. Ha nem jól gondolom, akkor elnézést az általánosításért.
2018. jún. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerkedj ha valaki segíteni szeretne hagyd hogy segítsen és ne agódj mindenen, ne félj az ismertlenektől, merj ismerkedni és légy bátor, gondolom önbizalom hiányod van, merj élni itt egy motivációs videó, minden nap amikor fel kelsz kötelező meghalgatni nekem segített [link]

Ne akarj átlagos maradni, épp a mi nap írta ezt valaki.

Az átlagos, aki totálisan az átlag mentén akar haladni, a legkisebb mértékben sem akar eltérni tőle, semmi önálló gondolata nincs, semmi kockázatot nem mer vállalni, mert jaj mi lesz, ha akkor már nem tartanak "normálisnak".


Normálisnak lenni a világ legunalmasabb és legértelmetlenebb dolga.


Merj élni!!!

2018. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok.

16/L

2018. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Őry Péter válasza:
Téged mi vagy ki érdekel? Ha valami igen, akkor találsz rá közönséget, légy bátor
2018. jún. 11. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!