Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aki átélt hasonlót legyen...

Aki átélt hasonlót legyen kedves adjon tippet! Távkapcsolatban hogy lehet létezni?

Figyelt kérdés

Közös döntésünk alapján a férjem külföldre ment dolgozni márciusban.

Mi is /három gyermekünk van/ megyünk juliusban utána.

Teljesen megvisel a hiánya.Nem tudok enni/fogytam 20 kg-t/,aludni.

Folyton csak a férjemre gondolok.

Teljesen felörőlt a hiánya meg mellette a rengeteg probléma ami még időközben kialakult .

Sosem volt zökkenőmentes életünk.

Azt azért még hozzátenném hogy mi csak egymásra számithatunk mindketten,nincs szerető nagymama és nagypapa,senki aki besegitene vagy egyáltalán megkérdezné hogy vagyok a barátnőmön kivül.

Ez az időszak annyi mindenre rávilágitott,de mellette olyan szintü “bánatom” van a férjem nélkül hgy az leirhatatlan.

Mivel tudnám átvészelni ez az időszakot?


2018. jún. 4. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy a kényszer nagy úr, de nekem ez akkor is egy rossz döntésnek tűnik. Nálunk is három gyerek van, el sem tudnám képzelni, hogy nélkülük menjek külföldre. Előbb-utóbb az ilyesmi nagy valószínűséggel megöli a kapcsolatot is.
2018. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat,valami félreértés lehetett én itt maradtam a gyerekekkel a ferjem ment ki,juliusban megyünk én is és a gyerekek is,én sem hagynám őket egy napra sem.
2018. jún. 4. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem világos, mi a probléma. Valami nincs rendben közöttetek, és szenvedsz a bizonytalanságtól? Akkor ez esetben valóban nem volt jó döntés a férjednek külföldre mennie.

De ha amúgy minden rendben, akkor a jövőre kellene koncentrálnod, júliusig már nem sok idő van, lehet terveket szövögetni, mit csináltok, majd ha újra együtt lesztek. A gyereket ellátása nem köt le? Nem beszéltek napi szinten a férjeddel? Ezek tudnának segíteni átvészelni ezt a rövid időt.

2018. jún. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Apám külföldözik 10 éve. Nem hogy anyámmal megromlott a kapcsolata, de velem is teljesen. Most lehetne azt mondani, hogy két fél van, de kegyetlenül megváltozott az öreg. Holott ha itthon van, ki van nyalva neki, mint egy 5 éves gyereknek. Egy jó tanácsom van, tartsátok a kapcsolatot minden nap, minél többet beszélni, mert ha elhidegültök, onnantól kezdve vége mindennek. Sokan mondták már, hogy ááá nálunk ez nem lesz. Szüleimnél is ez volt, aztán még én is jól megsínylettem a dolgot. De hát ha júliusban mentek utána, az már mindjárt itt van, ki lehet bírni. Ott a skype, facebook, akármi. Minden nap használni, tervezgetni, hogy lesznek kint a dolgok.
2018. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én éveken át voltam így a párommal egyetem miatt. Sokat segítettek a közös képek, telefonálás és skype. Próbáltam magam minél jobban elfoglalni: sportoltam, festettem, ruhákat terveztem, olvastam stb. Vettem egy üres naplót is, amibe a közös élményeinket írtam le nagyon részeletesen (még a buszjegyeket, elfogyasztott csoki papírját, éttermi számlát is beleragasztottam) vagy pedig mint képregényt rajzoltam meg, ha vmi nagyon vicces vagy romantikus volt. Aztán mikor találkoztunk, akkor vittem magammal és megmutattam neki.
2018. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve csináljuk ezt, mostanság 2 havonta jön csak. Én is lelkibeteg vagyok 1-2 hétig, de aztán megszokom. Tudom miről beszélsz.


De már július, mikor mentek? :)

2018. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

19 én megyünk végre.’azóta kb négymilliószor volt hogy hazajön nem bírjuk.

Kibirtuk.De soha többet!!!

2018. júl. 9. 20:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Szuper! Azt már fél lábon is kibírod :) Ez csak erősebbé tett titeket!
2018. júl. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen az biztos!

Ez nagyon megerősitett minket!

Köszönöm!

2018. júl. 13. 22:06
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Már kint vagytok? Jobb már ? :)

2018. júl. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!