Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még valaki akinek...

Van itt még valaki akinek tönkretette az életet a szorongás és az ocd?

Figyelt kérdés
Én egy lány miatt jöttem rá. Hasonló belül, lelkileg mint ha megtaláltam volna a társamat, kívülről is nagyon hasonlóak vagyunk, arcszerkezetre is, mint ha egymásnak teremtettek volna. És akkor a gondok... Leamortizaltam a külsőmet (főleg arc az idegesség miatt) és a belsőmet (szintén amiatt, és az ebből adódó önbizalomhiány és depresszió miatt). 5 év masszív idegrendszeri károsodás. Kivagyok égve 20 évesen. Egyedül már ez a lány tudna megmozgatni, ha 100%-on lennék tudom, hogy szeretne, de így max haver lehetek 20%-on, beakarom bizonyítani, hogy összeillenénk, de ahhoz olyannak kéne lennem rövid időn belül, mint régen, időm viszont szinte semmi, mit csináljak? Ő az én társam egyszerűen érzem, hogy nekem teremtették, de hát ki akarna lenni egy idegronccsal? Hogy legyek olyan, mint régen?

2018. jún. 15. 14:22
 1/7 A kérdező kommentje:
A tökéletes szirupos sorsú énem már vele lenne és bosszant, hogy nekem nem ez jutott az állandó stressz miatt.
2018. jún. 15. 14:33
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem tette tönkre, mert gyorsan szembesítettek azzal a barátaim, amilyen volt a társaságom abban az időszakban. Önostorozó, nyivákoló, elviselhetetlen.Ahelyett azonban hogy elhagytak volna a fenébe, szembesítettek és esélyt adtak,hogy felismerjem az igazi problémát.

Elég kemény ha azt kell elfogadni,hogy jelenlegi állapotban senki se akarja a társaságom.De ha őket is elüldözöm, az isten se segít ki ebből az önsajnálatból.

2018. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es tudom, hogy elviselhetetlen vagyok, a barátságaim sem a régiek azóta, mondom semmi. De mivel leamortalizalodtam szellemileg, fizikailag, így nehéz pozitívnak lenni már, egy ördögi kör. A lány meg ratesz egy lapáttal, találkozni nem merek vele, mert nem tudom a 100%-ot hozni, de még az 50-et se, az arcom úgy néz ki, mint ha megeltem volna már két világháborút, pedig talán jól néznek ki...
2018. jún. 15. 14:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Én tipukusan az a gyerek vagyok, aki a magas lóról leesett. Társaság központja, nagy dumás extrovertált, falkavezér, lányok kedvencéből lettem ennek az ellentetje, egy lúzer, ezt nem tudom feldolgozni.
2018. jún. 15. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
miért pontoztál le???
2018. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pontoztalak le, de hogy örüljél, nyomtam egy like-ot.
2018. jún. 15. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 17-23 közötti éveimet tette tönkre az OCD, épp eléggé. :( Most meg már úgymond teljesen passzívan állok mindenhez.
2018. jún. 17. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!