Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ilyenkor van még fent valaki?...

Ilyenkor van még fent valaki? Ha igen mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 17. 01:48
1 2
 11/18 wartburg353s válasza:
100%

Nightwish szól most.

Egy kalappal a vizsgádra.

2018. jún. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is a kettes :D De vagyok olyan szerencsétlen,hogy 2 olyan tételt húzok ki aminél meg se tudok mukkanni
2018. jún. 17. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nightwish-től én is szeretek pár számot és köszönöm :D Amúgy mindig a közeléből kell húzni , ha megvan kavarva ha nem , az jó lesz :D
2018. jún. 17. 02:53
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Youtube-on néztem mindenféle videót, le kéne jönnöm róla, mostanság kicsit sok...


Olvasni is szoktam Neten, néha designolok, rajzolok, de éppenséggel programozhatnék is.

Még megnézek egy animerészt, aztán megyek lefeküdni, ma az esti ágyban olvasás szerint elmarad (szupernovák, káoszelmélet, mostanság ezek mentek).

Millió dolgot lehet csinálni ilyenkor is, nyilván. Csak a kimászkálás esik ki, persze azt is lehet, voltam már éjszakai túrán, de az nem az én műfajom.


Zene nálam is mindig megy, ha épp nem videót nézek. Jobbára metál, de azért kismillió más is, néha rákattanok a 80-as évek zenéire, egy időben Turrican zenéket hallgattam... De a metál örök kedvenc, persze ott is válogat az ember.


Egy kalappal a vizsgához! :) Remélem, mondják ezt még így, nem nagy szociális életem volt az elmúlt évtizedben, ki tudja, merre fejlődött a nyelv...?

2018. jún. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Youtube zene, olvasgatás:D
2018. jún. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#14 Èn is hasonló zenéket hallgatok, nem lehet őket megunni :D milyen animèt nèzel ? :D Persze,hogy így szokás mondani és köszönöm :D


#15 Mit olvasol? :D

2018. jún. 17. 03:14
 17/18 anonim ***** válasza:
69%
Tanulok a vizsgáimra.. A Neptun-isten nem adta meg a zöld pipát az előző próbánál :/
2018. jún. 17. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
De viszont én megadtam a zöld pacsirta :D
2018. jún. 17. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!