Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnek kitorni a...

Hogyan tudnek kitorni a maganybol?

Figyelt kérdés

Rosszul erzem magam egyre kevesebb az igaz barat es egy baratno is jo lenne.Nagyon gatlasos es visszahuzodo ember vagyok

Elore is koszi a valaszokat


2018. jún. 24. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez inkább az emberek magány, egyedüllét kategória
2018. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként járj el ismerkedni, bulizni mert más különben, hogy találhatnál barátokat vagy barátnőt? Azt hitted, hogy egyszer csak bekopogtatt hozzád egy ember, hogy a barátod, barátnőd akkar lenni? Vagy mi?
2018. jún. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Ahogy a #2 is mondja. Járj el bulizni. Ha legalabb van egy baratod , kerd meg hogy menjetek el valahova ismerkedni. En is azt csinalom ha olyanom van. Elhivom ot varosba es ismerkedunk meghivunk kajalni embereket stb es nagyon jol alakul a csapatunk. Egyedul en is bevallom hogy nem szeretek ismerkedni sosem voltam az a maganyos fajta. Sok sikert!
2018. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom áttették a kérdést a szülő-gyermek kapcsolat témakörből.

Ha élőben még nem nagyon akarsz ismerkedni akkor egyszer próbálkozz az interneten. Biztos szeretsz valamit vagy van hobbyd akkor keres a Facebookon ahhoz kapcsolódó csoportot.

Menj el bulizni vagy pedig ha szeretsz olvasni és a könyvtárban meglátsz valakit, aki azt a könyvet olvassa amit te olvastál akkor oda is mehetsz hogy ezt te is olvastad és kérd ki a véleményét a könyvről, persze mutatkoz be, kérdezd meg hogy tudna-e neked egy könyvet ajánlani.

Ez is csak egy példa volt hogy főleg ott keress barátokat ahol azt a tevékenységet űzik amit te is szeretsz (itt például a könyvtár) és már meg is lesz a közös témátok.

2018. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
*keress elírtam. Ha pedig nem vagy jó beszélgetőpartner akkor itt van 10 tipp hogy jobb beszélgetőpartner legyél: [link]
2018. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Kedves előző, meglepődtem, hogy Atist linkeltél. :) Egyetértek, fiatal, de értelmes, jó fej csávó. :) Egyébként egyetemi előadó. (Nem mellesleg van animéd vlogja is.)


Remek tanácsokat foglalt össze, alapjaiban egyet értek vele. (Más kérdés, hogy a gyakorlatban még mindig nem mindig sikerül részemről eléggé úgy eljárni, ahogyan szeretnék. ;-) )


Amivel Atist kiegészítem, hogy ne feledjük:

ha adjuk a figyelmünket a másiknak, ő is érdeklődni fog, de sose elvárással adjunk! Ez más esetekre is elmondható.


Atis kellően értelmes, egyszerű, lényegretörő, életkorához képest tapasztalt.

2018. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!