Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ürességet érez legbelül?

Más is ürességet érez legbelül?

Figyelt kérdés

Nekem abszolút nincs szociális életem, és sohasem volt, eddig lefoglaltam magam, neteztem, filmeket néztem, de elérkezett az idő, hogy meguntam ezt is.


Alapvetően sohasem voltak barátaim és egyetlen emberrel sem sikerült kialakítanom semmilyen kapcsolatot sem.


Bár súlyos depresszióban szenvedek, illetve szociális fóbiám is van, de most már csak egyfajta kiüresedést érzek, ilyen semmilyen érzést, és nagyon jelentéktelennek érzem az életemet és úgy az élet dolgait, mondhatni teljesen érdektelen már minden számomra.


2018. jún. 25. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Igen, állj be a sorba.
2018. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha ezeket meguntad, akkor lehet mást csinálni. Talán a legjobb lenne valahová elmenni edzeni, funkcionális tréning, spartan akármi, kettlebellezés, mindegy csak közösen csinálj emberekkel valamit, és még hasznod is válik belőle. Írhatnám a táncot is, de ahhoz tudom marha nagy elhatározás kell, én erre már tuti nem lennék képes, de nem is mindenkinek való.
2018. jún. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy ideje nem érzek seretetet, érdeklődést az emberek felé.
2018. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak szükségleteim, azok generálják az érzéseket, motivációkat stb...


Neked is biutisan így van, viszont a depresszió miatt olyan módosult tudatállapotba kerültél, úgy felborult az agyad kémiája, hogy eljutottál a mostani teljesen produktivitásmentes fenntarthatatlan élethez.


Pszichológusod mit mond?


Szeretnél változást elérni? Mit?

2018. jún. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem keress hobbit. Nekem segített
2018. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen...de meg mennyire.
2018. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!