Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha vége van egy animének ti...

Ha vége van egy animének ti is ürességet érzek?

Figyelt kérdés
anime,

2014. dec. 9. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan... Naruto miatt érzem ezt most...
2014. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vadkorte81 ***** válasza:
0%
Nem...talan az ingerszegeny kornyezeted miatt lehet amiben elsz..
2014. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mostanában sajnos már nem nézek animéket, de sorozatok, könyvek után mindig rendszeresen érzem:) Kicsit olyan, mint elballagni egy iskolából.
2014. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Regebben voltam igy befejeztem egy nagyon jo animet aztan sirhatnekom volt kb hogy nincs tovabb es olyan rossz volt. Utana sok youtube vidit neztem hogy ne erezzem rosszul magam
2014. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

hát animét nem nézek, de sorozatok után szokott ilyen lenni.


[link]

2014. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sorozat, könyv anime... ha valami nagyon tetszett, akkor igen, kicsit szomorú vagyok, hogy vége van.

Képes vagyok feltúrni az internetet képekért, idézetekért, fanart-ért és fanfiction-ért, csak hogy ne legyen még vége. :)

(Naruto, ó egek, de fog hiányozni! De nem baj, jön a folytatás az új generációval.)

2014. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ez a helyzet... főleg az olyan animéknél, mangáknál amik folytatást ígérnek, de évek múlva sincs semmi... vagy nagyon hülyén van vége :/

:DDD

2014. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vadkorte81 ***** válasza:
0%
Ezuton szeretnek gratulalni a felnovekvo ifjusagnak...
2014. dec. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen :) Én a Dragon Ball Z-n nőttem fel,végikövettem a kis Songoku kalnadjait míg elérte a 4.szintű átváltozást...istenem de jó volt :) és mikor lenéztem végig a sim Dragon Ball-tól egészen a Dragon Ball GT-ig,én is kicsit elszomorodtam hogy tényleg vége...és mikor visszagondolok hogy tátott szájjal néztem Goku és barátai kalandjait olyan jó érzés tölt el,de mégis bánkódom hogy egyszer mindennek vége szakad :/ .
2014. dec. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, minden jó könyv, film után úgy vagyok, hogy még pár napig gondolkodom a szereplők további lehetséges sorsán, az események hatásain stb. :) Szerintem ez normális dolog, egy jó, megkapó mű szereplőit szinte ismerősökként érezzük, természetes, hogy hiányoznak a maguk módján.


Az animék közül a Dragon Ball volt ilyen számomra, hiszen a Z vége elég nyitott, el lehet tűnődni, milyen sorsuk van később a szereplőknek. (Számomra a GT nem létezik. :) ) De pl. a Death Note-nál nem éreztem ilyet, mert ott konkrét lezárást kapott mindenki sorsa, talán csak Misával kapcsolatban tűnődtem el picit. De mivel ott elég pontosan elvarrták a szálakat, nem volt ilyen érzésem, hogy foglalkoztatna a továbbiakban a történet.

2014. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!