Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy éljek a valóságban és ne...

Hogy éljek a valóságban és ne függjek?

Figyelt kérdés
az a helyzet ,hogy egy külföldivel beszélgetek 1,5 éve és úgy beszélünk mint akik együtt vannak,jó reggelt,jó éjszakát,szeretlek napi kb 2-3 óra beszélgetés. És nem tudom mi lett vele ,de az elmúlt pár napban alig ír nekem és érzem,hogy már nem érdeklem,hiába kérdeztem miért azt mondja nincs semmi baja..én enni sem bírok kb értelmetlennek látom az életet,nem akarok senkivel se randizni nem akarok semmit se . a legrosszabb,hogy nem tudok személyesen odamenni,hogy mondd el mi a baj, rosszul vagyok nagyon :( mit tanácsoltok mit tegyek? hogy lehetne jobb ? a kioktatást inkább mellőzzétek,köszönm
2018. jún. 29. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
CBD-olaj.
2018. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá találkozzatok.Ha nem akkor töröld őt végleg.
2018. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyire vagytok távol egymástól? Szerintem ez lenne az egyetlen megoldás ebben az esetben, ha élőben tudnátok beszélni.
2018. júl. 23. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég messze él,megpróbálom élni az életem nélküle,de beszélgetek vele továbbra is,bízom benne,hogy egyszer tudunk találkozni és akár együtt folytatni az életünket,ha úgy alakul. Egyébként azóta minden rendben,beszélgetünk és egyre több képet cseréltünk :D meg lelkileg is jobban vagyok,többet vagyok szabadban.
2018. júl. 25. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!