Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Jobban érzem magam a fejemben...

Jobban érzem magam a fejemben egy kitalált világban, mint a valóságban. Mit tegyek? Van valaki még ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nincs igazán sok szabadidőm, suli, munka stb...

2018. ápr. 19. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos sokszor igen.
2018. ápr. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele.Ebben csak az a necces,hogy hajlamosíthat a skizofrén viselkedésre.Nekem elég nehéz volt régebben visszaszállnom ebbe a világba,ma már tudatosabban kezelem a dolgot.Mert hát ha tetszik,ha nem,ebben a világban kell orientálódnunk.
2018. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én is itt ‘élek’ 80%ban
2018. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az életem jelenleg nagyon rossz. Fekvőbeteg vagyok - egyelőre -, viszont én nem a fejemben találom ki a dolgokat, hanem rengeteget álmodom. És utálok felébredni, mert az álmaimban sokkal jobban érzem magam. Amint felébredek, egyből arra gondolok, már megint egy újabb sz.ar nap.

Szóval nem vagy egyedül.

2018. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az álomvilágomban nem ér fájdalom és bántalom. Szívem vágya teljesül.
2018. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is álomvilágban élek. Ott semmi sem bánthat, és enyém lehet akit szeretek. Sokat alszom, amikor időm engedi, mert ott végképp el tudom engedni magam. Mintha az lenne a valóság...
2018. ápr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Be akarok jutni a képzelt világotokba.....
2018. ápr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meséljetek róla, mert egész hétvégén ezen fogok kattogni
2018. ápr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot: Mindenki szubjektív benyomások alapján építi fel a világképét, majd annak megfelelően éli meg a valóságot.
2018. ápr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#7-8 Miért nem képzeled tovább úgy ahogy neked tetszene? De ha gondolod, rám írsz aztán fantáziálhatunk. Meg elmondhatnád a sajátod :)
2018. ápr. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!