Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sokat lehet hallani hogy...

Sokat lehet hallani hogy nehéz egy férfinak párt találni mert a nők válogatósak. Szerintetek a nők hibája is lesz ha nekünk fiataloknak nem lesz majd nyugdíjunk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy nem minden férfi jómódú meg nem minden férfi néz ki jól.Akit mindig visszautasítanak az nem fog tudni gyereket csinálni és ha nem lesz gyereke nem lesz aki adózzon az államnak.Ti mit gondoltok erről?
2018. júl. 20. 08:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
72%

Ezt termeszetes szelekcionak hivjak.Nem csak az embereknel,de az allatoknal is a nostenyek mindig a dominans himekkel parosodnak.Nyilvan a senkinek nem kello fiuknak nem az a bajuk h nem lesz utodjuk,hanem hogy nincs kivel szexelni..es az emiatti frusztraciojuk miatt fogjak gyulolni a noket.

Az atlag populaciot tekintve pedig az ilyen ferfiak kevesen vannak,szoval nem.rajtuk fog mulni az emberiseg jovoje.

Es a kinezet..hat az egy dolog.Vannak csunya ferfiak akik zsenialisan jo fejek,humorosak,okosak stb... Szoval ha nem vagy szep sincs veszve semmi.De ha nem vagy jofej sem...hat akkor mit kezdjen veled egy no?

2018. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki találhat magának nőt.

Ha pèldául valaki 45 èvesen mèg az anyjával èl ès nincs nője az szerintem nem a nők gondja.



Nyugdíj miatt pedig szerintem felesleges idegeskedned...

2018. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%

“mindig visszautasítanak”


Na persze:)) és kik? Ha nem is néz ki jól valaki, akkor nem muszáj jó nõknél próbálkozni:)) Ha nem is látja be, de ez ilyen egyszerū. Legalábbis én nem fogok sajnálni olyan embert (akár férfit, akár nõt), aki azon rinyál, hogy “nem kell senkinek”, de közben csak a legjobbak között akar válogatni:) Ez már csak ilyen unalmas rinyálás, felkéne ébredni: aki azon picsog, hogy az ellenkezõnem válogatós, nem veszi észre, hogy õ maga is az. Innentõl kezdve meg nincs miért másokat okolni.

2018. júl. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Vannak nők akiknek elég az ha jófej valaki az igaz.De vannak akiknek fontos hogy jól álljon anyagilag.Márpedig Magyarországon nehéz jó anyagi körülményeket teremteni.
2018. júl. 20. 08:30
 5/34 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, hogy mit vergődtök ezen a témán ennyit. Én most 26 vagyok és már 6 éve nem volt barátnőm. És tudod mit? Sokkal jobb így, mintha az a kis szabadidőm is, ami van, egy rinygépre menne el, aki folyamatosan vinnyog valamin, hogy vinny-vinny-vinny! Nekem ez abszolút nem hiányzik, legalább azt a 2-3 órát naponta hadd fordítsam már magamra.

Szerintem te is jobban járnál, ha így fognád fel. Eddig az összes haverom, aki bnőhiányban vergődött, mindig arra lyukadt ki a végén, amikor ténylegesen lett nője, hogy sokkal jobb volt neki egyedül. :D

2018. júl. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
45%
Nos,a férfiak egy rétege is csak a jó nőkre hajt. Ha nem lesz nyugdíjunk az nem ennek lesz a következménye, hanem,hogy a mai fiatalok nagy része nem akar dolgozni vagy csak bizonyos szférákban illetve a folyamatos kiáramlás külföldre. Amúgy szerintem alap,hogy egy férfi keressen annyit,hogy a családja ne haljon éhen (nem,nem luxusutakról meg kocsikról beszélek-alap dolgokról).
2018. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Van egy nő akit ismerek több mint 10 éve,sokan udvaroltak neki de senki nem volt jó.Az egyik azért nem mert vasutas volt,a másik azért nem mert taxisofőr,a harmadik biztonsági őr volt az se volt jó.Most 44 éves még mindig az anyjával él nincs gyereke,férje,senkije pedig szép nő
2018. júl. 20. 08:36
 8/34 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem, felesleges azon rágódni, hogy mi lesz, majd a jövőben, inkább a jelenre koncentrálj.

Aki akar gyereket, az tesz róla, hogy legyen, ha meg nem lehet neki, akkor max. örökbe fogad.

Az, hogy ki hogy éli az életét, az a saját döntése. Szerintem inkább legyen egyedül az ember, mint olyan kapcsolatban, amiben nem érzi jól magát.

2018. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Igen csak sokan bele se akarnak menni olyannal kapcsolatba akinek nincs pénze.És honnan tudják hogy rosszul éreznék magukat ha az esélyt sem adják meg a férfinak?
2018. júl. 20. 09:35
 10/34 anonim ***** válasza:
89%

A nőket hibáztatni amúgy is gyerekes dolog, mert összehozni a gyereket könnyű, kihordani, felnevelni (FELNEVELNI, nem csak létrehozni) már nem olyan egyszerű.

A férfiaknak csak szex-re kell a nő, a nőknek meg erre nincs szüksége. Ha minőségi lenne a férfi, akkor nem rinyálna, hanem tenne a minőségi párkapcsolatért.

Amúgy meg a nyugdíj és az alacsony munkaerő sem a nők hibája, hanem az államé, akik a nőket pénzzel (csok, és egyéb támogatások) akarja rávenni a szülésre, de az oktatás, az egészségügy borzalmas... Ebbe a rendszerbe nem szülnék semmi esetre se, max örökbefogadnék, akkor legalább egy rászoruló baba (vagy több) lehetőséget kapna normális családban felnőni.


A nőknek biztonság kell, amit férfiként meg kell tudni teremteni szerintem.

Amelyik férfi kiszámíthatatlan (óriás csecsemő), pecázni jár, sörre költi a pénzt, és a motorja többet ér, mint a nő (A TÁRS), az nem nőtt még fel a kapcsolathoz szerintem.


27F

2018. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!