Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még itt rajtam kívül...

Vannak még itt rajtam kívül olyanok akik már unják hogy magányosak és szeretnének véget vetni neki?

Figyelt kérdés
Őszinte leszek én már nagyon unom.Szeretnék végre normális életet élni.Szeretnék már megnyugodni.Azt még hozzáteszem hogy 30 elmúltam és férfi vagyok.
2018. júl. 25. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mi az akadálya annak, hogy társaságot keress?
2018. júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egyébként fizikailag nem vagy taszító (ápolt vagy) és társaságba is be tudsz illeszkedni, akkor kizárt, hogy ne legyen nő, akinek szimpatikus vagy.
2018. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Személyesen nehezen megy az ismerkedés.Írásban jobban tudok ismerkedni de lehet jobb lenne ha pont fordítva lenne.Nekem kevés az önbizalmam is gátlásos is vagyok és a külsőmmel sem vagyok megelégedve
2018. júl. 25. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
PUA
2018. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt hiszem, én is pontosan ugyanez a személyiség vagyok, sajnos nekem is teljesen üres az életem így. Át tudom érezni a helyzeted. 24/F
2018. júl. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!