Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik elköltöztek a szüleiktől,...

Akik elköltöztek a szüleiktől, egyedül: nem vagytok magányosak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 15. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2018. ápr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Az én szüleim nehezen engedtek leválni, ezért inkább teher volt az együttélés velük, és alig vártam már, hogy meglegyen a pénz saját lakásra, és el tudjak költözni végre. Még utána is jó 2 év harcom volt velük. Párkapcsolat meg így természetesen nuku, mert senki nem viselte el, hogy a sarkamban voltak, és én sem tudtam így nyugodt lenni, mert mindig felhúztak valamivel, ami miatt gyakran nem voltam elviselhető állapotban én sem. Nekem jobb tőlük külön, még egyedül is.
2018. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magányosnak magányos vagyok, de ez akkor sem változna ha otthon élnék.
2018. ápr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem rég költöztem, és engem is meglepett, hogy magányos vagyok. Eléggé magamnak való vagyok, a szüleim is mindig panaszkodtak, hogy ha otthon vagyok, nem vagyok velük. Most mégis furcsa a dolog.
2018. ápr. 15. 12:16
 5/6 A kérdező kommentje:
amúgy nekem is nagyon magukhoz láncoló szüleim vannak
2018. ápr. 15. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon rossz volt az elkoltozes utani par honap. Pedig nem logtam egyik szulom nyakan se, penzzel se huztam oket le, csak egyszeruen annyira szeretem a szuleimet, meg szoros a kapcsolatunk, hogy uresnek ereztem magam. Meg most sem konnyu, de mar valamivel jobb. :)
2018. ápr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!