Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bele lehet örülni abba, ha...

Bele lehet örülni abba, ha senki sem szeret igazából?

Figyelt kérdés

Soha nem volt párkapcsolatom! Nem is tudok kialakitani,még baráti viszonyt sem,mivel nem becsülöm magam semmire! Igy nincs is bátorságom,igaz lehetüségem se.

Nagyon hiányzik az életemböl valaki.

Vannak céljaim amik motiválnak,de mégis nagyon üresnek és értelmetlennek tartom az életem! Sokat gondolkodok az élet kioltásáról.

f24



2018. júl. 29. 23:37
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Bele. Félig már bele is vagy.
2018. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Először is magadat kell elfogadni olyannak amilyen vagy, de ha ez nem tetszik akkor változtass magadon, ezekután ha már el fogadtad magad akkor barátkozz random emberekkel az utcán, mit veszíthetsz?
2018. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy irtatok!

Szégyelem magam és beszari is vagyok. Nem tudok ismerkedni!""Félek az emberektöl."

Tömegiszonyom is van.Nem szeretek sok ember között.

2018. júl. 30. 01:36
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Akkor először is fordulj pszichológushoz, sokat javítana a problémádon.
2018. júl. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj el szeretetet senkitõl, hanem úgy állj hozzá, hogy azt neked is kell nyújtanod kölcsönösen, tehát ez nem olyasvalami, amit csak elvárunk.
2018. júl. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

De azért hülyeség félni az ismerkedéstől, mert így úgysem lesz semmi, ha meg igen, akkor csak olyan nőszemélyre fogsz akadni, aki valami rámenős randaság és elég bátor, hogy nálad kezdeményezzen...

Gondolj bele, hogy sokkal jobb még mindig, ha inkább próbálkozol olyanoknál, aki tetszik, és max páran visszautasítanak, de előbb-utóbb csak párodra találsz...


Amúgy meg sose tudhatod, lehet fülig szerelmes beléd egy lány, akivel nem mersz ismerkedni, de mivel ő meg lány, ő azért nem teszi, és csak hiába vár rád...........

2018. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre meg... Hát abba beleőrülni, hogy senki sem szeret igazán, azt nem tudom... Én inkább arra vágyom, én magam szerethessek valakit, de úgy igazán és nem csak álmodozva.... Még ebbe sem őrültem bele, bár nem kellemes, de hogy engem szeressenek, abba nem hinném, hogy felmerülne beleőrülnöm.
2018. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Szia. Nekem sincs senkim es hiányzik. Èn már kezdek bele őrűlni. Már ott tartok hogy jobb lenne inkabb nem èlni. Akár hogy szeretnèm mèg egy csunya lánynak se.kell v nem tudom. Kitartást. 23f
2018. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!