Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék boldog, ha...

Hogyan lehetnék boldog, ha senki sem szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretethiányos vagyok!Ugy érzem senkinek sem vagyok fontos.

És igy belegondolva nagyon fáj.A sirás kerülget.

Szomoruan telnek napjaim. Sokat gondolok az öngyilkosságra!

Nem tudok igy boldogan élni.

Még édesanyám sem volt sosem,hiszem 2 éves koromban elhagyott.Nincsennek barátaim és barátnöm sem volt soha!

Köszönöm,hogy elolvastad!

F/24



2018. júl. 21. 23:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%

Alulról kell elkezdeni építkezni.

Mit dolgozol, mire vagy képes stb?

Mesélj magadról.

Ha állandóan csak rinyálsz, nem csodálom, hogy kerülnek az emberek.

Nehogy azt hidd, hogy csak neked vannak problémáid, csak más nem sír ennyit.

2018. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

"Rinyálok" igen itt,de sehol máshol! És felnött férfi léttemre sirok,de ezt személyesen senkinek sem mondom el,ugy ahogy a fájdalmaim sem.

Tudom,hogy minden embernek vannak problémái,mivel nem vagyok gyerek!Viszont ettöl még nekem ugyan ugy fáj!

Fáj sz,hogy a "kutyának" sem számitok!


Igaz én vagyok a hibás!Faluban élek és szinte sosem megyek társaságba,de nem is szeretek.

A munkám egyedül végzem.

2018. júl. 21. 23:37
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne keseredj el! Az élet mindig tartogat váratlan dolgokat.

Próbálj meg nyitott maradni, nyitott szemmel járni a világban és soha fel nem adni! Talán eddig még csak egyszerűen nem találkoztál azzal vagy azokkal, akik betöltenék a lelkedben azt az űrt, amit a szeretet hiánya okoz.

Addig is, kérlek, ne gondolj az öngyilkosságra, mert nem tudhatod, hogy mit és mikor tartogat számodra az élet. Lehet, hogy pár év múlva visszatekintve erre az időre, nem is fogod érteni a gondolataidat...

Tarts ki, kérlek!

2018. júl. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nagyon sok éve szenvedek depresszióban! Egyszerüen nem látom az életem értelmét!


De mielött mindenki temetne,nem annyira vészes a helyzetem! Az utóbbi hónapokban egyre nagyobb a motivációm! Mindent be akarok fejezni,még elötte semmit se akartam elkezdeni a munkámban.Mivel a mulbéli kudarcaimtól féltem.

Brian Tracy videoi sokat segitettek nekem!


Öszintén csak az hiányzik aki kitölteni az ürt!

Aki megmutatná számomra,hogy fontos vagyok és különleges.

2018. júl. 21. 23:46
 5/21 anonim ***** válasza:
39%
A felhasználó neved alapján nekem se lennél szimpi
2018. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5 Ebben igazad van! Ez nekem is taszitó lenne. xd

Mikor regisztráltam viccesnek tünt.

2018. júl. 21. 23:56
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy depressziós...csak depresszív reakciód van...nem mindegy....hogy bevallod vagy nem vallod be,hogy gaz van... en is igy vagyok csak kicsit fiatalabb :/ es sokat gondolkozok ezen,valamin mar elgondolkoztam,de nem hiszem hogy ez lenne a a helyes valasz a kerdesre,csak egy kis következtetéses valami..
2018. júl. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Szeresd magadat, legyél olyan ember, akit te is szeretni tudnál!


Hogyan kellene megváltoznod, hogy így legyen?

2018. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet a probléma, hogy (túl) szeretethiányos vagy. Engem sem szeretnek és mégis megvagyok. (tudom, hogy önmagunkat példának hozni nem túl ildomos, de mégis ezt kell mondanom.)

Talán szerezz egy háziállatot, az, ha szereted, viszontszeret, ezt érezni fogod.

Senkinek nem vagy fontos? Biztos, hogy nagyon nagy dolog, hogy vagy, hogy élsz, jelent valamit, nem is keveset, a teljes világra nézve, csak észre kell venned.

2018. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
változtass az életeden
2018. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!