Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nem foglalkozik...

Mit tegyek, ha nem foglalkozik velem senki, és úgy érzem a világon senki sem szeret? Ez azt jelenti velem van baj?

Figyelt kérdés
2018. júl. 3. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is mindig ezt érzem.:(
2018. júl. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is Ugyanígy érzek! Mintha a senki földjén érezném magam! Nekem csak szenvedés az élet! Dolgozom de szinte nem telik semmire és mikor eljön a hétvége ugyanugy itthon ülök..olyan érzés mintha a világ kizárt volna a lehetőségekből.. Megszoktam már a mókus kereket! Mindennap egy újabb tűszúrás..
2018. júl. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos csak azt tudom mondani, hogy üdv a klubban. :(
2018. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, teljesen együttérzek veled.
2018. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez, de remélem kitörök belőle, mert egyrészt baromira hosszú ideje benne vagyok, másrészt meg már nem bírom elviselni. Átokban nem hiszek, mint ahogy abban sem, hogy ez a sorsom. Ha más lehet boldog, akkor én is.
2018. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy?
2018. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem, fizikailag is fáj, hogy nem vagyok szeretve senki által sem.
2018. júl. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Igen, veled van a baj! Tudod miért? Mert a világ, csak belülről változhat meg, ez pedig magyarra lefordítva annyit tesz, hogy SZERESD MAGAD. Fogadd el magad. Ahogy viszonyulsz önmagadhoz, úgy fog a világ viszonyulni hozzád. Sajna ez farkastörvény.
2018. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Akkor fogjatok kezet, és foglalkozzatok egymással itt gykn.

Az a baj, az ilyen emberekkel, h utálják magukat és ezért azt hiszik, senkisem szeret. Közben szülők barátok és minden más az életében van egy ilyen személynek. Sok ilyen lánnyal-sráccal beszéltem már, és észreseveszik magukat. Mikor az egyik lány azért panaszkodik, mert nem szereti senki, közben a nap 24 órájában hívogatja a barátnője, hogy "gyere csináljunk valamit, tökjólesz, jön még pár ismerős bemutatlak neki". Nektek kellene változni, és kicsit magatokba nézni hol a hiba. Ez leginkább az egyik hiba, hogy nem barátkoztok. Biztos vagyok benne, hogy van barátotok, de nem hív el sehova, akkor hívdd el te. Keressetek hobbit ,amit leköti az agyatokat (nem, az internetezés és a sorozatozás otthon nem számít annak, mert csak még pihentebb lesz az agyatok)

Régen ilyen voltam, és azóta gördeszkázom, bár elég furán néznek rám, h lányként deszkázom és esek összevissza, mégis minden sokkal jobb, mert sok fiúval és lánnyal ismerkedtem meg ennek a hobinak a köszönetéből.


Röviden, barátkozzatok és ne legyetek teljesen pihentek, szeressétek magatokat, barátkozzatok meg magatokkal és szocializálódjatok, hogy udvarlóitok is legyen, de persze olyan aki nem facebookon írja, h tecc és tali, hanem normális fiú is akad, aki személyesen elhív.:) Soksikert, lehet lepontozni, de legalább őszinte voltam és segítettem remélem

2018. júl. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Kivel foglalkozzak? :D

F

2018. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!