Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is visszataszító...

Szerintetek is visszataszító amikor egy lány trágárul, csúnyán beszél?

Figyelt kérdés
Szerintem visszataszító és kiábrándító is.És sajnos sok lányt hallok csúnyán beszélni.Ők azt gondolják hogy ez menő,de valójában így csak bunkónak tűnnek.Facebookon is szoktam fiatal,szép lányok hozzászólásait olvasni elég kiábrándítóak.
2018. júl. 31. 07:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
nem tudom ba..dmeg.
2018. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen a b*zd megot is sokszor lehet hallani vagy olvasni tőlük.És olyan lányoktól akikből ki sem néznéd
2018. júl. 31. 07:30
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Senkitől, legyen az lány, vagy fiú nem szép, de azért visszataszítónak nem mondanám. Egyáltalán, az se mindegy, hogy a tag vagányságból teszi, vagy csak mert hozzászokott.
2018. júl. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Néha néha szerintem semmi baj nincs vele. De ha nem tudja magát másképp kifejezni csak trágár szavakkal akkor már gond van. Néha ha a helyzet úgy hozza vagy épp illik elfogadható akkor oké. De az se normális ha minden 2. szava b*zdmeg megy any*d
2018. júl. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem csak lánytól az.
2018. júl. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is az, fiútól se szép, de egy lánytól meg pláne.
2018. júl. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem is visszataszító, de nagyon nem áll jól egy nő szájából. Múltkor egy koncerten elkáromkodtam magam, mert pont egy fontos pillanatnál besétáltak a kamerámba. Utólag mikor visszanéztem, megdöbbentem, hogy Jézusom ez én voltam? Nagyon furcsa volt visszahallani.
2018. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Az még jó ha valaki tudja hogy baj van azzal ha csúnyán beszél.Sokan úgy gondolják hogy nincs ezzel semmi baj.
2018. júl. 31. 08:26
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Rendkívül visszataszító! Látsz egy helyes fiatal lányt és azt gondolod, na ez igen: ez aranyos is, szép is és biztosan okos is – végre, hogy van ilyen! Holnap veszek Neki szép virágot és megajándékozom! Aztán megszólal és egy világ omlik össze benned! Mintha egy börtönviselt bűnöző beszélne a rabtársaihoz vagy kocsmatöltelékekhez. Plusz még rágyújt egy cigire is amitől a hajam az égnek áll! Elképesztő!
2018. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!