Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka annak, hogy ilyennek...

Mi az oka annak, hogy ilyennek látom magamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


19 éves fiú vagyok és bevallom őszintén,hogy nem vagyok saját magammal kibékülve. Egy éve kitartóan sportolok de ha belenézek a tükörbe akkor egyszerűen undorodom saját magamtól mert még a mai napig is kövérnek látom magamat pedig nagyon sokan mondják,hogy egyáltalán nem vagyok az sőt jól is nézek ki de én ezt egyáltalán nem tudom és nem is akarom elhinni. Nem tudom,hogy az önbizalom hiányomnak van-e valamilyen köze ehhez. Mivel nincsen egyáltalán önbizalmam ezért ismerkedni sem merek meg az élet minden területén úgy állok hozzá,hogy nekem ez úgysem menne, minek is ismerkedjek úgyis elzavarna. Már mondták sokan,hogy igenis helyes fiú vagyok és ha egy kicsit is nagyobb bátorságom lenne akkor biztosan nagyobb sikerem lenne a lányoknál de én ezt egyáltalán nem tudom elhinni és bevallom őszintén visszataszítónak tartom magamat.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2017. aug. 30. 12:38
 1/2 anonim válasza:
Én úgy gondolom hogy, minden magasabb intelligenciával rendelkező sportoló ezt gondolja magáról.Ez egy automatikus önfejlesztő mechanizmus, hogy tovább fejleszd magad. Nekem is hasonló problémáim vannak, és nekem is rossz a testképem, nincs önbizalmam. pedig nekem is mondják, hogy jól nézek ki.De én se hiszem el, pedig 190 magas 90 kiló, szőkehajú, és a szemem égkék. És mégse hiszem el, pedig már majd 2 éve járok minden nap a konditerembe. én azt tanácsolom, hogy vegyél erőt magadon, agyban is legyél olyan erős, hogy azt mond:jóképÜ izmos vagyok,és tetszeni fogok a csajnak. egyébként örülj neki, hogy Így érzed, mert pont ezért vagy erős, és egyre erősebb.
2017. aug. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egészen mostanáig nem hittem el, hogy jól nézek ki és még aranyos lány is vagyok. Olyan közegbe kellett kerülnöm, ahol elismerték és elnyitották a szemem, hogy igenis vonzó vagyok, jó alakom van és még belső tulajdonságaim is szuperek. Azóta elhiszem, hogy miattam kel fel reggelente a nap és boldog vagyok. Lépj be te is a klubba. Van még hely.;)

Egyébként komolyra fordítva, nekem az segített, hogy edzés közben ( én otthon edzek szinte mindig ) sokszor elimétlem magamnak, hogy milyen jól nézek, illetve fogok is még kinézni, meg mennyire büszke vagyok arra a lányra, aki visszanéz rám a tükörből. Szárnyakat ad.

Hidd el, hogy egy szuper, kedves és klassz pasi vagy és soha ne hagyd, hogy elhitessék veled az ellenkezőjét! Sok sikert!

Egy 18 éves sorstárs hölgy

2017. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!