Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és eléggé magányos. (tudom rohadt picsogósan hangzik, az is, de pár tanács jó lenne)

Kisebb koromban sem jöttem ki jól a környezetemmel, legyen szó óvodáról, vagy általános iskoláról.

Mindig külön voltam, nem is vagyok az a tömegember, így eléggé kilógtam mindig a sorból. (mondhatni hányok a trendektől) Mostanában ahogy elkezdődött a gimi sem igazán leltem barátokra, de legalább itt már "ellenségeim" sincsenek. Pusztán nem jövök ki senkivel sem úgy. Nem vagyok egy kifejezetten visszahúzódó típus, pusztán csak szégyellős az új emberekkel ha lehet így fogalmazni. vagyis inkább csak a szóbaelegyedéssel. Mert könnyű azt mondani, hogy menj oda valakihez aki szimpi de sajna manapság nem úgy működik a világ, hogy az emberek random leállnak valakivel beszélgetni, vagy ha igen akkor se azért, hogy barátkozzanak. A mai átlag szórakozó helyek nem éppen nekem valóak és nem is olyan emberek járnak oda akikkel én szívesen barátkoznék, más olyat meg nem ismerek ahova elmehetnék. Bár úgy vélem ott sem tudnék beszélni senkivel.

Már eléggé bő lére eresztettem a beszédet.

Szóval tudnátok valamit ajánlani? esetleg ha nem is konkrét ötletet, esetleg olyan chat oldalt vagy valamit egyebet ahol nem a tipikus gáz tömegemberek

(értsd: páva hülyegyerekek és instap*csák) lógnak?



2018. aug. 1. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

kezdésnek ne legyél ilyen kretén módon előítéletes.


ha mindenképp neten akarsz ismerkedni, próbálkozz olyan facebook csoportokban, ami fedi az érdeklődési köröd, de jobb lenne személyes kapcsolatokat teremteni, kezdj el valami tevékenységet, sportolj, járj olyan helyekre, rendezvényekre, ahol kapcsolatba léphetsz, ismerkedhetsz emberekkel. Esetleg ha már van 1-2 barátod, haverod, de ha más nem is, osztálytársaid biztos vannak, mozdulj ki velük, ismerkedj az ő ismerőseikkel, úgy könnyebb lehet.

2018. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Szerintem az az egyik 'kulcs', hogy legyél jóindulatú és kedves másokkal. Gimiben volt egy osztálytársunk egy lány akinek nagyon nem voltak barátai, többször is megpróbáltunk vele barátkozni, beszélgetést kezdeményezni stb.. és mindig mindenkivel ellenséges volt, pedig egy rossz szavunk se volt hozzá. Kicsit később, a gimi végére rájött, hogy ez nem vezet túl sok jóra, változtatott magán egy kicsit és lettek is barátai. Szerintem normális emberek jóban lesznek majd veled, ha sikerül pár szót váltani és kedves vagy velük.

Szórakozóhelyen és chat oldalon ne ismerkedj szerintem, ha sportolsz vagy van valami hobbid, abban a környezetben könnyebb ismerkedni, mert eleve tudtok miről beszélni.

2018. aug. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!