Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezhetnék barátokat?

Hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Nagyon egyedül vagyok. Nincsenek barátaim. Azt hittem vannak de most már rájöttem, hogy nincsenek. 1,5 év múlva megyek középsuliba. A mostani osztályom vannak akikkel még ki tudnám húzni de velük sem annyira. Néhányan az osztályból benne vannak nagyobb bandákban. Én nem. Nagyon be szeretnék kerülni egybe és középsuliban is szeretnék egy jó társaságban lenni.Tudnátok tanácsot adni?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

13/L



2016. ápr. 2. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én is egyedül vagyok, úgyhogy pacsi! Én nem tudok barátkozni a nyelv miatt (Ausztriában élek), így a tipikus "forever alone" vagyok. Én, így 9 hónap egyedüllét után kezdem megszokni, hogy ez lesz nekem örökre. Nem gyötör annyira, mint az elején, nem szenvedek, csak néha hiányzik a múlt, mikor még jó volt. Te annyit tudsz tenni, hogy vársz. Hidd el, inkább találj később egy igaz barátot, mint elhamarkodottan egy havert, akire nem lehet annyira számítani. Úgyhogy ne keresd, jön majd magától. Nyilván, egy szinten kell keresned, például iskolában, edzésen. Ilyen helyeken a legjobb.
2016. ápr. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem hogy ezt a kérdést még 3-4 alkalommal feltetted ezenkívül, minden esetben 13 éves lány volt az illető s tanácsokat kért ugyanarra mint te.

Ennek mi értelme? Lel.

2016. ápr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez itt egy remek alkalom, csak az a baj, hogy az oldal házigazdái olyan irigyek erre és nem szeretik, szabályozva van, hogy ezt nem lehet.
2016. ápr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!