Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányos vagyok nincs...

Olyan magányos vagyok nincs egy barátom se, hogyan szerezhetnék barátokat mikor 12 órákat dolgozok alig van időm?

Figyelt kérdés

2016. okt. 16. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

ha van hobbid, keress hobbicsoportokat


egész héten minden áldott nap dolgozol? nincs egy szabadnapod se? nem kell a kifogás, arra van időd a munkádon kívül, amire akarod! :)


menj le sportolni

2016. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem érdemesebb először neten körülnézni, chaten, csoportokban, hozzád közel lakókat, utána meg majd alakul.
2016. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Merre laksz, mi a nemed,korod?

26f

Egyetértek az eddigi válaszokkal.

2016. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
12 óra munka után fürdeni is alig van ereje egy ürgének, szóval előbb munkahely váltásban kellene gondolkodni.
2016. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
gyere velem néha futni, a sport amúgy is jó :D
2016. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 jos80 válasza:
Ahogy elottem irtak munkahelyen alj ki magadert es kevesebb Munka , kevesebb penz...De legalabb jut idod magadra Is...Ilyen tempoba csak a penzed lessz a baratod...esetleg alkohol v drog...szabadsag!!! Ne felj nem halsz ehen...
2016. okt. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!