Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Hova menjek?

Mit tegyek? Hova menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Harom hét múlva összeházasodunk életem szerelmével.

Az ő tanúja szervezett neki legenybúcsút. Ami persze tok jó, és örülök is neki. Viszont nekem senki nem szervez. Kérdeztem a tanumat, hogy nem e csinálna, de sajnos ő pont nem ér rá, mivel suliban van Pesten. Beszéltem pár “barátnőmmel”, hogy szeretnék, de az egyik csak az esküvő hétvégéjére kapott szabit, a másiknak fogalma sincs, hogy mi ez, a harmadik pedig mindenórás kismama. És így kb ennyi...sokszor erzem magam magányosnak, de ez most így be is igazolódott...:(

Picit na jó amúgy nagyon féltékeny vagyok páromra, hogy neki vannak barátai, főleg ilyenek, de örülök amúgy neki, hogy neki lesz ebben része.

Én viszont fogalmam sincs, hogy mit tegyek? Barátokat nem szerezhetek, és elég “cikinek” erzem ezt az egészet. Mivel itt nálunk lesz tartva az ő legenybucsuja (mert ugye én azt hittem nekem is lesz, így úgy beszéltem meg a tanujaval, hogy legyen nálunk) nekem fogalmam sincs, hogy hova menjek el arra az időre? Mit csinaljak? Azért egész este nem lehetek kint a városba...:(

Olyan ciki, és annyira szégyellem.


2018. aug. 1. 02:12
 1/3 anonim ***** válasza:

ahh szegény lány. Ilyen esetben tudom, hogy a legénybúcsún tilos a lány, de maradnod kéne velük.

Hiszen a ti házasságotokat ünneplitek :)

Amúgy voltam már legénybúcsún, hogy a menyasszony is ott volt. Szegény egyetlen lány volt kb 20 részeg férfi között, aki 2 nap múlva házasodik a legrészegebbel közülünk...

Ha ezt kibírod menj csak velük!

2018. aug. 1. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De cuki vagy! Szerencsére párom abszolút antialkoholista! Soha (vagyis régen 16-17 évesen egyszer berúgott) nem iszik, de még egy sört sem, tehát ettől nem félek. (Most ezt így leírva elég durva, hogy 20 éve nem ivott :D )

“Elrontani” a legenybucsujat pedig nem szeretném. Persze nagyon szeretem a haverjait, meg ők is kedvelnek engem, ahogy észrevettem, de nem tudom mit szólnának hozzá ha én is ott lennék, és ráadásul állítólag lesz “vetkozos lány”, amit azért én nem biztos, hogy végig tudnék vagy akarnák nezni...

2018. aug. 1. 08:07
 3/3 anonim ***** válasza:

*Harom hét múlva összeházasodunk életem szerelmével.


Amikor majd 2-5 év mólva el akarsz szerencsétlen sráctól válni, jusson eszedbe ez a mondat:DD


A kérdésedre:

Abszolút nem ciki, ha nem mész vedelni, és nem bérelsz fel vetközősrácot, és nem majmolod a többi sznob nőcit:D

2018. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!