Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hol ismerkednétek, hol...

Ti hol ismerkednétek, hol keresnétek magatoknak társat ha nem lenne internet? És nem lennének közösségi oldalak sem?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy kevesebb magányos ember lenne
2018. aug. 1. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor járnék emberek közé, és ott.
2018. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És most nem jársz?:)
2018. aug. 1. 22:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem sokszor...
2018. aug. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem keresnék. Soha nem is kerestem. Mentem a haverokkal mindenhova bulizni, általában olyan helyekre ahol sokan voltak. És csak jöttek és jöttek és jöttek, pedig nem vagyok valami nagy szám. :D
2018. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Eljárnék bulikba. Ott szoktak legtöbbet iskerkedni az emberek.

Vagy olyan helyekre, ahol sok ember van. Pl.nemrég voltam egy kondipark szerű helyen, ahol velem egykorúak voltak.

De elsősorban a bulikat, szórakozóhelyeket ajánlom.

2018. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor az jó hely lehetett:)Én is voltam bulizni de hozzám nem jöttek oda a lányok
2018. aug. 1. 22:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt úgy írtad ki mintha mindenki csak ott ismerkedne. Én soha nem használtam erre a netet, a páromat munkahelyen ismertem meg. Amikor elkezdtünk érdeklődni egymás iránt, a telefonszámomat kérte el. Annyira szimpatikus volt a millió "hogy vagy fent fészbúkon" után hogy egyből megadtam neki. :)
2018. aug. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én régebben amikor bulizni jártam mindig haverokkal mentem.Ugyanúgy a lányok is a barátnőikkel jöttek.Le se sz*rtak minket.Szórakozni jöttek,nem ismerkedni.Jól megvoltak egymással nem kellett nekik fiú
2018. aug. 1. 22:42
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy kicsit komplikáltabb kérdés (mindent túlbonyolítok, igen tudom).

Ha nem lenne internet, a világ sem úgy nézne ki, mint ahogy most. Az internet rengeteg tévhitet pumpált bele az emberekbe (pl. ferfi és női ideálok), ezért

ha most megszűnne, valószínűleg az utcán is már feltűnne a rengeted depressziós netfüggő között a normális ember. Könnyű préda.

Ha a világ ugyan olyan lenne, mint most net nélkül (tévhitek, ideálok megmaradtak), valószínűleg többet töltenék könyvtárakban. Mivel a net nem tudja összekapcsolnia hasonló erdeklődésű embereket, ezért szinte biztos, hogy városonként több csoport is lenne, ahol az emberek összegyűlnek, beszélgetnek. Na, akkor itt.

Ha a net gondolata sem merült volna fel és a világ úgy fejlődött volna, ahogy akar (nincsenet tévhitek, ideálok), akkor mindenki világlátása, véleménye más lenne amiről fogalmam sincs, hogy hogy nézne ki. Valószínűleg úgy ismerkednék, ahogy azt a nagyszülők, szülők tették.

2018. aug. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
mikor nem volt net akkor sokat csajoztunk élőben
2018. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!