Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan legyek más ember,...

Hogyan legyek más ember, minta aki most vagyok?

Figyelt kérdés

Családi okok miatt részben de

Alapjában véve, csendes, zárkozott, unalmas ember vagyok. Ezek azok a tulajdonságok amiket probálomk leplezni mások előtt, és csak a közeli ismerősők faluban élők tudják ezeket rólam. Koncerteken csak hülyén néznek rám és hasonlók én ilyenkor nem ismerem őket :D.


Koncerteken annyira leiszom magam, hogy teljesen kifordulok magamból és bulizok táncolok, történt ez sok-sok hete ott két lányt ismertem meg. És amíg meg nem ismert igazán az egyik addig telejesen jól elvoltunk aztán pff nem akarok semmit tőled, de a koncerten állítólag leakart smárolni és mennyire bejövök neki stb.


Ez annyira szívenhasított, hogy 1 hétig sírtam esténként, most már jobb de néha eszembejutt.



A következő buliba egyedül mentem de ismerösökkel táncoltam ott viszont felsültem, a 3 csajból 1 kiröhögött, 1 nem érdekelte ki vagyok, 1 pedig azért nem táncolt, mert barátja van de vevő lett volna rá.


Most csak töprengek, tinderezek de semmi eredmény...


23/F



2018. aug. 1. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Nem reménytelen a helyzeted.Ha le akartak smárolni az jó jel.Járj el bulizni,ismerkedj továbbra is
2018. aug. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja, és azoknak jövök be aki viszont nekem nem tetszik.


A legútobbi lányt, még csak szépnek se mondtam volna képek alapján de még is beleszerettem az esti találkozások alkalmával, de ő meg nem mondta ki de a haveromba szeretett, engem meg kihasznált.

2018. aug. 1. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy látom csak bulikban ismerkedsz és csak ittas állapotban. Szerintem ezen változtass. Én se szeretném ha álmaim nője csetlene botlana előttem és úgy akarna ismerkedni. Meg ilyen helyeken nem fogod megtalálni az igazit. Ilyen helyekre 1 éjszakásért mennek, csak egy jót bulizni. Komolyabb helyeken próbálj józanon:) sok sikert
2018. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
"I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not."
2018. aug. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!