Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit fogtok csinálni a...

Ti mit fogtok csinálni a hétvégén?

Figyelt kérdés
Én úgy elmennék valahová,csak sajnos nem nagyon van kivel,egyedül meg nem szeretek mászkálni. Vágyom a társaságra, szeretnék beszélgetni és jól érezni magam valakivel.

2018. aug. 9. 19:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégente 1 nap túrázás és 1 nap semmittevés szokott lenni.


Szerintem most is ez lesz. Ha rendbe jön a térdem akkor gyalogtúra, ha nem annyira akkor biciklizés és itthon nagytakarítás.

2018. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
kipihenem a nyaralást :)
2018. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Metionin ***** válasza:
Délelőtt kint leszek állatmenhelyen mind2 nap, szombat délután boltba megyek, utána este fagyizni, vasárnap délután hajat festek meg valószínűleg takarítani fogok, kicsit tropán néz ki a fürdő :D
2018. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Futás, Főzés, Doki, Munkával szórakozás, kis Balaton, meg kitakarítom a szobámat de amúgy teljesen ugyan úgy vagyok mint te :/ remélem sikerül megoldanod!
2018. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Ábrándozok:) Amúgy lehet, hogy folytatom az angol szavak tanulását, kijegyzetelését; meg meg kéne még nézni valami jó filmet, amit még nem láttam:) Meg gondolom még lehet, hogy filozofálgatok is. Amúgy a látóterembe került egy dögös ellenkezőnemű illető, és állítólag én is tetszem neki; filozofálgatni meg akkor fogok, ha ő nem tölti ki teljesen a gondolataimat:) De én asszem, inkább ábrándozok; viszont még az is megeshet, hogy vele elmegyek valahová:)
2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
*nagyon valahovát nem gondolnám, többnyire sétálni, fagyizni, sütizni, vagy csak ülni a padon a parkban egy fa alatt:)
2018. aug. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én barátnőmmel fogok mozizni Pesten, aztán meg császkerálunk talán, utána pedig hazamegyünk, és reménykedünk benne, hogy tudunk aludni a melegtől 😃


Amúgy érdemes megtanulni egyedül is jólérezni magad, egyedül is kimozdulni. Amíg otthon kottogsz, és egy görcs vagy, addig sosem lesz olyan társaságod, amire vágysz. Kell a közös érdeklődés... minimum az, hogy találd meg, mi érdekel téged, mi az, amit egyedül is élvezel, a szenvedélyed! Az már csak extra, ha találsz egy olyan embert, akivel ezt megoszthatod... Sajnos - nem sajnos a barátok nem fán teremnek. Ők csak úgy jönnek-mennek. Nem befolyásolhatja a jelenlétük az életed minőségét.

2018. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Elmegyek meginni valamit, aztán írok, befejezem a novellámat.

Merrefelé laksz, egyébként? Én is szeretek mászkálni.

/L

2018. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Valószínűleg elmegyek egyedül egy bárba.. ismerkedni... ha gondolod jöhetsz velem. :D


Amúgy én se szeretek egyedül menni, de nem neken se nagyon van kivel.


22/F

2018. aug. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Csak szolok, hogy en egyedul mentem bulizni 4 eve es azota van egy parom, egy lanyom es egy baratnom, akinek a csaladomat koszonhetem :) szoval csak hajra :) batorsag :)
2018. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!