Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti mit fogtok csinálni a...

Ti mit fogtok csinálni a hétvégén?

Figyelt kérdés
Én úgy elmennék valahová,csak sajnos nem nagyon van kivel,egyedül meg nem szeretek mászkálni. Vágyom a társaságra, szeretnék beszélgetni és jól érezni magam valakivel.

2018. aug. 9. 19:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%
#20 Te ezek szerint lemész és egyedül lézengesz egy buliban? Kicsit kamuszaga van...
2018. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
45%
ülök a sötét, dohos szobámban
2018. aug. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ebben kamu??

😦

Lementem a 4:23ba anno mert nem voltak barataim es gondoltam egyet miert ne. Ott megismerkedtem baratnommel, onnantol kezdve vele jartam le es auguaztusban csatlakoztak hozzank paromek, akivel vegul egy hazibuliban jottunk ossze. Szept 20-an van az evfordulonk - 2015tol tart a kapcsolatunk - 2016 szeptembereben - az elso evfordulonkon teszteltem pozit, a masodikon volt egy eves Noemi - majus 11en szuletett - a 3on pedig 2 eves kis rosszcsont.

2018. aug. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Meglepő lehet a válaszom, de egy nagyon picit már az adventi időszak tölti ki a gondolataimat.


Érzékelem az ősz közeledtét/illatát a levegőben. (A természet még pompázik egyelőre persze, de majd jön a lombhullás...)


A fentiekkel kapcsolatos irodalmi művet próbálok majd alkotni valamilyen formában.

2018. aug. 12. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Most akkor nem tudom, hogy ki az elcseszettebb ti, vagy én. De én épp ülök az ágyam szélén, fehér pólóbab, tarka kockás rövidgatyában, a jobb lábamon egy cipő, a balon még papucs. Telefonon pötyögök itt, és mindjárt indulok dolgozni. WTF???
2018. aug. 12. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
30%
vasárnap dógozni wtf?
2018. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!