Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy ha velem...

Mit tegyek, hogy ha velem senki se akar ismerkedni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok. A középiskolában kiutáltak, munkahelyen nem vagyok sikeres. Az interneten meg senki sem akar velem megismerkedni. Nem beszélek senkivel sem, nincs kivel eljárni, most is a 4 nap alatt unatkozom. Nagyon ronda ember vagyok :(


Mit tehetnék? Van értelme az életnek?



2016. márc. 13. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A rondaság relatív, kérj valakitől tanácsot mivel tudnál változtatni magadon kicsit.

" férfi, ha csak egy nüansszal szebb is az ördögnél, már akkor elég szép. "

nem baj, ha ronda vagy inkább az a gond, ha töketlennek nézel ki

2016. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Szívesen ismerkedek veled, ha gondolod. :) 18/F
2016. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Veled is az lehet a baj, hogy nagyon nyílt szájú, ami a szíveden az a szádon vagy. És ezt az emberek túlnyomó része nehezen viseli el. A rondaság is közrejátszhat. sőt meg merem kockáztatni, hogy már a barátságot is ebben mérik. Neten ne is próbálkozz, mert a beszélgetésekhez eleve képet kérnek, azzal a mottóval: szeretik látni kivel beszélnek, én azt vettem észre, hogy ha ronda valaki azt rövid időn belül lepattintyák magukról.
2016. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én szívesen beszélgetek veled, hátha tudok segíteni. :)
2016. márc. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én meg szívesen fogadok képet rólad, mert tuti nem vagy olyan ronda mint hiszed. Aki ide ír ilyet és küld képet, mindig kiderül hogy totál el van tévedve magát illetően.
2016. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én a sportot ajánlanám. Engem ez tart életben. Lényegtelen milyen sportot választasz.. amelyik szimpatikus. Ez adna rövid, hosszú távú célokat és sikerélményt is. Persze a kudarc is benne van a pakliban de elbukni még mindig 10x nagyobb teljesítmény mint meg se próbálni.
2016. márc. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Beszélgessünk mellettem úgy se unatkozik senki! 19/l
2016. márc. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én biztos kimennék külföldre,egy olyan országba, amelyet szeretek. Jó, talán nem egyszerű, de szerintem az új környezet jót tesz az embernek.
2016. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdést mintha csak én írtam volna ki... Engem sem akarnak a lányok megismerni a kinézetem miatt, és én is 21-éves vagyok. 21/F
2018. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!