Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megbolondulok a magánytól....

Megbolondulok a magánytól. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat vagyok egyedül. Szinte csak a munkából állnak a napjaim. Nincsennek barátaim, barátnőm sem volt soha. Hiába szeretnék valakivel beszélgetni, egyszerűen nem tudok mit mondani, miről beszélni. Emiatt ismerkedni sem tudok, pedig nem egyedül szeretnék lenni egész életemben.:(

Sokszor annyira szomorú vagyok, leginkább így esténként, hogy alkoholt iszom, hogy ne legyek annyira szomorú:/

21 éves fiú vagyok.


2018. szept. 9. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%

Én keresnék egy nagyon jó számítógépes játékot, ami élvezetes, érdekes és tanulságos is, és arra fordítanám az időmet. Én világéletemben magányos voltam,nekem ez segített sokat. Tyrian, Red Alert, Dűne 2000, City of Doom, "gétéá" és társai :)))

Barátnőre meg ne pocsékold az idődet, szakítás után kétszer ilyen szarul fogod magad érezni. Bármilyen fogadást állok.

2018. szept. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy keress egy pszichologust aki segit. Nekem akkor nem jut eszembe semmi es nem tudok semmirol beszelni, ha szorongok. Ha jo a hangulatom es elkezdenek erdekelni dolgok + a szorongas is elmulik, be sem all a szam. ez van kevesebbszer sajnos. bar ez csak en vagyok. semmikepp se normalis, h ennyire nehezen megy az ismerkedes, valami hiba van a gepbe, es valoszinuleg a csaladi kornyezetedhez van koze es nem ilyennek szulettel.
2018. szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azonnal dobd ki az alkoholt, mert egy pillanat alatt alkoholistává válsz, nincs visszaút. Végállomás az utca!

Családod nincs? Szomszédok, kollégák. Nem kell akadémiai székfoglalót tartani! Lehet beszélgetni az időjárásról, a tévéműsorokról, bármilyen érdekességről, amit az utcán láttál, ételekről, politikáról, új vásárlásaidról, a környékbeli eseményekről. Szomorkodás helyett inkább olvass, internetezz, facebookon vannak csoportok, azzal is tájékozottabb leszel. Iratkozz be nyelvtanfolyamra, járj konditerembe. Cselekedj. Ezt egyedül te tudod megtenni, más nem tudja helyetted.

2018. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

ha van kedved beszélgetni, írhatsz nyugodtan.

Nem mellékes szempont h pesti légy

19 vagyok

2018. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Ezt az alkolol fogysztás ne úgy képzeld el hogy literszámra iszom napota. Sört szoktam inni általában, de csak 1 doboz naponta, és nem minden nap.

2018. szept. 9. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Szintén 21 éves fiú, hasonló cipőben. Ha akar bárki beszélni, szívesen adok egy lehetőséget. Hátha kisül belőle valami.

(Persze itt baráti viszonyra gondolok nem ismerkedésre :D Arra ott a Tinder)

2018. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

A kérdező már tegnap is kitette ezt a kérdést. Annyira megbolondul a magánytól h tegnap mikor ráírtam és beszélni kezdtem vele, egyszer csak lerázott minden ok vagy magyarázat nélkül:) ma, eme kérdés kapcsán újra összefutottunk, válasz továbbra se:D

A kérdező vagy kamuzik vagy gyogyós, de mindenképpen gerinctelen. Javaslom senki ne próbálkozzon vele:)

2018. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7-es!

Te szerintem összekeversz valakivel! Ilyen kérdést én még nem írtam ki.

2018. szept. 9. 22:09
 9/13 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2018. szept. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem se volt barátnőm, barátaim sincsenek, de az első válaszadó mondja jól, le kell foglalni magad, nekem is a virtuális dolgok jönnek be. Így pár órára el tudom felejteni hogy még egy ideig nem tudom kinyírni magam.

Igaz csak 18 vagyok, de nekem is bőven elég volt ebből a trash-ből. Gl

2018. szept. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!