Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek a magánytól, mit tegyek?

Félek a magánytól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rettegek az egyedülléttől és a magánytól, barátkozni nem tudok sajnos akárhogy próbálkozók egy barátom van akivel együtt lakók de egy éven belül el fog költözni tovább tanulás céljából és félek ha ő el megy egyedül maradok és nem lesz senkim. Nem tudom mit tegyek.

2017. nov. 23. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Úgyis lesznek újak! program-partner kereső is van..túratárs..menj emberek közé: táncház, sport, mindegy mi..! NYISS kifelé ne zárkózz be otthon..vegyél kutyát na azzal aztán lehet ismerkedni nekem több ismerősöm is van mint kéne bizisten fárasztóak amikor reggel előadják a lelkibajukat és én elkésem.:(...

Társkereső oldalak..pl..tanfolyamok..koncertekre keress párt..én is sokáig egyedül voltam a válás után de aztán magadtól is keresni fogod a társaságot hidd el..sok sikert! Nekem pl. innen!! vannak olyan barátaim akik tényleg ajándék napi szinten kapcsolatban vagyunk:)

2017. nov. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat de

Próbálkoztam ismerkedni jártam koncertekre, szórakozó helyekre de kb 15perc után lekoptatnak legyek fiú vagy lány.

Számtalan társkereső oldalakkal is próbálkoztam de azok is hiába

Ezért vagyok ennyire le törve

2017. nov. 23. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnánk, mi minden érdekel, akkor tudnánk olyan közösséget ajánlani, akik nem koptatnak le. Nos?
2017. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát például filmek, sorozatok, fantasy könyvek, játékok.

Meg hasonló dolgok.

2017. nov. 23. 10:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem is úgy gondoltam hogy vadidegenekkel állj szóba.. nem egyszerű barátkozni jól látod de nem kell elkeseredni hidd el a Jóisten jó anyagból gyúrt minket..:) .....ezért mondtam a programpartnert.. a társkeresők tele vannak szélhámossal, elkeseredett stb.emberekkel való igaz...

Ez nem is úgy működött hogy most szerzek barátot ...csak éld az életed, lazán stb.. élvezd, és majd bevonzod őket is.. amúgy a magány és egyedüllét nem ugyanaz!!!!! És hidd el sokan élnek társas magányban rossz házasságban stb.!

No para. Menni fog! Látod ide is írtál...:) #1-es voltam..

2017. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hármas vagyok


Hát például filmek: artmozik rendszeresen tartanak olyan vetítéseket (főleg kultfilmekét) amik után ott maradnak a nézők megbeszélni, mit is láttak.

sorozatok: nem nézek tévét, nincs ötletem

fantasy könyvek, játékok: e-sport klub, kártyás játékok klubja létezik, fel van már találva, vagy ha számodra nem elérhetőek, akkor szervezz egyet. A facen felméred, van-e igény a környezetedben ilyesmire, és megcsinálod.


Amit tudnod kell, h az ember nem tud "barátkozni". Tudsz társaságba járni, tudsz ilyen-olyan okokkal v ürügyekkel hozzád hasonlókat találni, mindenféle helyeken mindenféle népekkel összejárni, de a barátság a többiekkel vagy kialakul, vagy nem. Ami fontos, h legyen önfegyelmed elmenni az eseményre, ami érdekel, ill. legyen önfegyelmed ahhoz, h az első 10 -általad sikertelennek ítélt- próba után még tizenegyedszerre is megpróbálod.


Ja, és még egy fontos dolog: az élet nem a neten, hanem offline zajlik.

2017. nov. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien próbáltok segíteni és még fogadom a tanácsokat és ötleteket ki fogom próbálni mind.
2017. nov. 23. 11:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél egy kutyát,mellette tuti nem unatkozol és sétáltatás közben uj kutyagazdikkal haverkodsz össze akaratlanul is:)
2017. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 FalledAngel ***** válasza:
Ha érdekel a fantasy meg a könyvek én ajánlanám figyelmedbe az olyan fantasy papíralapú játékokat, mint MAGUS, ADND. Ezek amolyan kis közösségek, ahol pár ember összeül és eljátszanak egy-egy történetet. Facebookon sok ilyen csoport létezik, nézz utánuk hátha megkedveled, szívesen látnak új játékosokat/tagokat. Ott könnyen lehet barátokat találni, akik ugyan azt szeretik, mint Te. :)
2017. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!