Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy kis segitsegre lenne...

Egy kis segitsegre lenne szuksegem, ugy erzem romokban az eletem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem is tudom hol kezdjem. Kint elek bnommel es a szuleivel angliaban ( igen tudom, mennyire rossz lehet nekem). Ugy erzem, itt en nem szamitok annyira,valahol persze megertem, ok itt vannak 3-an egymasnak niert pont en szamitanek. Egy ideje iszonyat maganyosnak es boldogtalannak erzem magam (2eve kb). Erre jon a tobbi aprosag ami rosszul esik. 3-4 rve lehetek kint, nagy almom volth vegyek egy autot magamnak, de sehogy nem akar osszejonni. Nekik az eves csaladi nyaralas persze folyamatosan megvan. Iden is igy volt persze, es ok most mellette egy autot is tudtak venni a napokban. Nem ertem mit csinalok rosszul, es igen van bennem egy kis irigyseg is. Ugy erzem h azert vagyok itt mert jol esik az orrom ala dorgolni mind ezeket, ok se keresnek jobban. Nem is szorom a penzt. Ugy erzem nincs rendben velem vmi lelkileg se mar. Nem elvezek szinte semmit, fejem is iszonyuan faj napok ota. Fekszem a szobaban az agyon es akarhogy nem akarom marcangolom magam. Megbeszelni nincs kivel sajnos, badataim nem igazan vannak, edesanyam pedig igy is aggodik ertem, hat meg ha elmeslnem ezt es a tobbit neki, tenyleg ugy erzem hogy nagyon sok kezd lenni nekem, es h nem birok vele. Barmi kis tanacs vagy akarmi lenne a szammra csak higy ne erezzem ennyire rosszul magam? Csak hogy egy picit erezhessem jobban magam. Koszi elore is, sziasztok, Gabor

29/f



2018. szept. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyere haza. Nem szereted már a bnőt, a családja ingerel. anyukád hiányzik és ő is hiányol, a hazád hiányzik. Nem igaz, hogy nem lehet itthon boldogulni.
2018. szept. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rengeteget mentem otthon is, de nem jutottam egyrol a kettore soha, noha itt sem, de legalabb anyumat tudom segiteni, es az anyagi helyzetem valamivel jobb, otthon ez nem mukodne tapasztalataim alapjan
2018. szept. 14. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!