Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt még olyan ember, aki...

Van itt még olyan ember, aki olyan mindegynek érzi az életét?

Figyelt kérdés

Tehát, hogy nem érdekli hogy mi történik vele, mert már tök mindegy neki.


Én sosem hittem volna, hogy eljutok ideáig.

Az életem totális kudarc.


Szinte az élet egyik területén sem értem el sikert. Nem fejeztem be a sulit, sosem volt barátnőm, de még barátaim sem igazán.


És 24 évesen már azt érzem, hogy nem tudok kijönni ebből, mert már nagyon nehéz előröl kezdeni, és úgy érzem hogy nagyon elvagyok késve, és rettentően le vagyok maradva a kortársaimhoz képest.


Úgyhogy ezek miatt azt érzem, hogy már annyira mindegy, hogy mi is történik velem, azt sem bánnám ha meghalnék.


Amiért még életben vagyok, és amiért még bejárok dolgozni, az a családom talán, és nem magam miatt, de már ők sem érdekelnek annyira.


Egyszerűen már nem motivál semmi sem. Arra is gondoltam, hogy eltűnök a fenébe mindent hátra hagyva, aztán eléldegélek egy darabig, még meg nem halok, sőt ezt a jövőt látom reálisnak.


Sajnos vannak olyan emberek, akik selejtesek. Én is ilyen vagyok.


2018. szept. 18. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy te selejt. Ott a munkád, az még motiválhat, esetleg a munkatársaid, akikkel jót beszélgethetsz. Fel a fejjel, csak előre kell nézni. ;)
2018. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 hollófernyiges ***** válasza:
Most úgy gonolod, hogy 24 évesen rém öreg vagy meg lekéstél a fontos dolgokról, de gondolj bele: ha jól mennek a dolgok, leszel te még 34, sőt 44 éves is. Onnan vosszanézve még rengeteg időd van, akár az általános iskolát is újracsinálni, jó szakmát tanulni, vagy akár körbebiciklizni a világot. Csak tarts egy leltárt, hogy szerinted mivel vagy elmaradva és szép lassan, egyesével dolgozd le a lemaradást.
2018. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is így érzem. Amit lehet elcsesztem, ami lehet tönkrement körülöttem. Egyedül vagyok és magányos. Már munkahelyem sincs, mert nem tudtam megjátszani az életvidámságot sem és ez nem tetszett a vezetőnek. Te mit dolgozol és hogy tudod leplezni az érzéseidet?
2018. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Túl sötéten látod a dolgokat,én úgy gondolom,hogy 24 évesen az égvilágon semmiről nem vagy lekésve bármi is történt eddig veled,még mindent bepótolhatsz.Én megértelek, de ha pl.találsz egy barátnőt máris más színben látod a világot.Addig is éld az életed úgy hogy teljen örömöd még az apró dolgokban is,legyenek céljaid, légy egy kicsit tudatosabb és vidámabb mert bármikor változhat pozitívan az életed.
2018. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jelenleg nekem is édes mindegy, élek vagy halok, de nálam ez hullámzó. Mostanában leszek szerintem a legmélyebb ponton, aztán talán szép lassan elindulok felfelé.
2018. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem (alapállapotom), az élettől kaptam pár negatívumot még pluszba, így egy idő után azt modtam, hogy részemről ennyi. Nem tudok/nem akarok beszólogatni, visszaszólogatni senkinek sem már, mert úgyis én vagyok az ilyen-olyan-amolyan ember. A mai világ meg úgyis a tökéletességről szól. Szóval elegem van nekem is.
2018. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyet értek. Én már pár éve 13 évesen jöttem rá kb hogy ennek semmi értelme.
2018. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is így érzek. Már semmi nem érdekel, bár vannak rövid időszakok, amikor még próbálok valamit tenni, hogy jobb legyen, de sose lesz az, csak egyik kudarc jön a másik után. Nem is értem, hogy minek így élni ): Amúgy mindez a mentális betegségeim miatt (is) van, amik lassan felőrölnek.
2018. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nem sok értelme van. Aki ilyen téren normális az csak ránéz az ellenkező nemre hogy milyenek legtöbben, én például rájöttem hogy az ilyen ribikből nem kérek még ha lenne is miatta értelme az életnek, persze nem mint ha egy ilyen senki kéne valaki, de el lehet gondolkodni ilyeneken. Találjatok valamit, motorozás stb hátha nektek még van remény :/
2018. szept. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Közel a 40-hez, nem tudom, miben reménykedjek még...
2018. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!