Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? Ennyire rossz ember lennék?

Figyelt kérdés
Ma van a születésnapom és se családtag, se közeli ismerős se kolléga se távolabbi ismerős nem köszöntött fel... Még az sem akivel alakulóban van egy kapcsolatom. Beszélgetek emberekkel de senki nem hozza szóba... ma tettem nyilvánossá facebookon a dátumot. Nagyon szomorú vagyok egész nap!
2018. szept. 6. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Elhiszem hogy nem esik jól.

Boldog szulinapot !

2018. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy ennyire komoly lenne hogy Facebook nélkül nem is emlékeznek egymásra az emberek?
2018. szept. 6. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát azért ha még a család se köszönt fel az azért szégyen

De lehet csak várnak a felköszöntéssel, míg mondjuk mindenki otthon lesz vagy míg meglesz a torta és akkor együtt köszöntenek fel

Mi is úgy szoktuk

2018. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 nemaRendőrség ***** válasza:
85%

Család egy kicsit durva, de most miért várod el emberektől, hogy emlékezzenek?

Facebook előtt mindig a naptárat nyálaztuk át év elején és bejelöltük a születésnapokat. Sosem jegyeztük meg mindenkiét.

Ha meg nem mondod meg, honnan tudnák?

2018. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Isten Éltessen Sokáig:)
2018. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem rossz, csak ennyire nem érdekelsz senkit, ennyire nem vagy fontos senkinek sem, hogy a kutya rád nem nyitja az ajtót, van ez így.
2018. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Közzé tetted, és miért ? Ki akarod harcolni a jó kívánságokat ? Hát kellene így a nyavalyának annak.
2018. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6os teljesen igazad van
2018. szept. 6. 16:23
 9/10 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot :-)

Igaz én csak közeli ismerősöknek amibõl kevés van és a családnak szoktam mondani

2018. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
jaj nekem az ilyen kérdések alá írt "boldog szülinapot :)"-tól a falnak tudnék menni...
2018. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!